Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Bănești | 00:37 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Florești | 01:23 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Bănești | 02:37 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Florești | 03:23 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Florești | 04:23 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Bănești | 04:37 |
---|
Edugab Prod SRL Telega | 05:50 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Florești | 06:23 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Bănești | 06:37 |
---|
Vinotrans Slănic | 06:42 |
---|
Eliro SRL Câmpina | 06:50 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 06:51 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 07:11 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 07:31 |
---|
Edugab Prod SRL Telega | 07:40 |
---|
Dumiori Serv SRL Filipeștii de Târg |
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 07:51 |
---|
Eliro SRL Câmpina | 07:55 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 08:11 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Florești | 08:23 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 08:31 |
---|
Vinotrans Slănic | 08:32 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Bănești | 08:37 |
---|
Dumiori Serv SRL Filipeștii de Târg | 08:40 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 08:51 |
---|
Eliro SRL Câmpina | 09:00 |
---|
Vinotrans Slănic | 09:02 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 09:11 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 09:31 |
---|
Edugab Prod SRL Telega | 09:40 |
---|
Dumiori Serv SRL Filipeștii de Târg |
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 09:51 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 10:11 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Florești | 10:23 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 10:31 |
---|
Vinotrans Slănic | 10:32 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Bănești | 10:37 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 10:51 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 11:11 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 11:31 |
---|
Vinotrans Slănic | 11:32 |
---|
Edugab Prod SRL Telega | 11:40 |
---|
Dumiori Serv SRL Filipeștii de Târg |
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 11:51 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 12:11 |
---|
Eliro SRL Câmpina | 12:20 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Florești | 12:23 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 12:31 |
---|
Vinotrans Slănic | 12:32 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Bănești | 12:37 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 12:51 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 13:11 |
---|
Eliro SRL Câmpina | 13:20 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 13:31 |
---|
Vinotrans Slănic | 13:32 |
---|
Edugab Prod SRL Telega | 13:40 |
---|
Dumiori Serv SRL Filipeștii de Târg |
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 13:51 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 14:11 |
---|
Eliro SRL Câmpina | 14:20 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Florești | 14:23 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 14:31 |
---|
Vinotrans Slănic | 14:32 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Bănești | 14:37 |
---|
Dumiori Serv SRL Filipeștii de Târg | 14:40 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 14:51 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 15:11 |
---|
Eliro SRL Câmpina | 15:20 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 15:31 |
---|
Vinotrans Slănic | 15:32 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 15:51 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 16:11 |
---|
Eliro SRL Câmpina | 16:20 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Florești | 16:23 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 16:31 |
---|
Vinotrans Slănic | 16:32 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Bănești | 16:37 |
---|
Edugab Prod SRL Telega | 16:40 |
---|
Dumiori Serv SRL Filipeștii de Târg |
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 16:51 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 17:11 |
---|
Eliro SRL Câmpina | 17:20 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 17:31 |
---|
Vinotrans Slănic | 17:32 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 17:51 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 18:11 |
---|
Eliro SRL Câmpina | 18:20 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Florești | 18:23 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 18:31 |
---|
Vinotrans Slănic | 18:32 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Bănești | 18:37 |
---|
Edugab Prod SRL Telega | 18:40 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 18:51 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 19:11 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 19:31 |
---|
Vinotrans Slănic | 19:32 |
---|
Dumiori Serv SRL Filipeștii de Târg | 19:40 |
---|
Eliro SRL Câmpina | 19:50 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 19:51 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 20:11 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Florești | 20:23 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 20:31 |
---|
Vinotrans Slănic | 20:32 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Bănești | 20:37 |
---|
Edugab Prod SRL Telega | 20:40 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 20:51 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 21:11 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 21:41 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Florești | 21:53 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 22:11 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Bănești | 22:37 |
---|
C&I Grup Ploiești Păulești Găgeni | 22:41 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Florești | 23:23 |