08:00 | Giurgiu București |
---|
Giurgiu Ploiești București Câmpina Comarnic Sinaia |
08:30 | București Botoșani Iași |
---|
10:00 | Mangalia Constanța Tulcea |
---|
11:00 | Istanbul Travel Cluj Napoca |
---|
14:00 | București Focșani Bacău Piatra Neamț |
---|
București Ploiești Brașov |
București Pitești Craiova Timișoara |
15:00 | Giurgiu Urziceni București Buzău Pitești Râmnicu Sărat Focșani Slatina Balș Adjud Onești Craiova Bacău Roman Târgu Frumos |
---|
16:00 | Malko Tŭrnovo Durankulak Vama Veche Constanța Medgidia Cernavodă Fetești Slobozia Brăila Galați |
---|
18:00 | Mangalia Constanța |
---|
Brăila Galați Cahul Comrat Cimișlia Hîncești Chișinău |
18:50 | București |
---|
19:00 | București |