Română
English
Magyar
Українська
Română
English
Magyar
Українська
Program curse
București - Timisoara
București - Iași
Cluj - Brașov
București - Sibiu
Brașov - Aeroport Otopeni (OTP)
Iași - Brașov
Arad - Brașov
Craiova - București
Cluj - Baia Mare
Cluj - Iași
Iași - Sibiu
București - Alba Iulia
Baia Mare - Cluj
Cluj - Timișoara
Chișinău - Iași
Rezervări
Rezervă acum
Biletele mele
Verificare bilet
Închirieri
Despre
Despre Autogari.RO
Blog
Contact
Căutare
Închide
Din
Localitate plecare
Către
Localitate sosire
Zi plecare
Zi plecare
Pasageri
Pasageri
Adulți
Pensionari
Studenți
Elevi
Copii
Caută
Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda
Otopeni Aeroport
, Romania
Deschideți în Hărți
Plecări din Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda
Ora
Către
00:01
STB
București
00:30
Chișinău
Neptun
Drajna
Techirghiol
Cumpăna
Ovidiu
Poiana
Lazu
Jupiter
Movilița
Saturn
Topraisar
Fetești
Agigea
Mamaia
Limanu
Cernavodă
Amzacea
Lumina
Comana
Eforie Nord
Mamaia Sat
2 Mai
Făclia
Năvodari
Eforie Sud
Vama Veche
Mircea Vodă
Negru Vodă
Satu Nou
Corbu
Tuzla
Medgidia
Costinești
Castelu
23 August
Nisipari
Poarta Albă
Mangalia
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
Brașov
Sfântu-Gheorghe
00:31
STB
București
01:01
STB
București
01:30
Techirghiol
Ovidiu
Drajna
Neptun
Cumpăna
Jupiter
Lazu
Poiana
Movilița
Fetești
Saturn
Agigea
Topraisar
Lumina
Cernavodă
Amzacea
Mamaia
Limanu
Făclia
Eforie Nord
Mamaia Sat
2 Mai
Comana
Vama Veche
Negru Vodă
Mircea Vodă
Năvodari
Eforie Sud
Tuzla
Corbu
Satu Nou
Costinești
Medgidia
Castelu
23 August
Nisipari
Poarta Albă
Mangalia
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
Slobozia
Hârșova
Ciucurova
Nicolae Bălcescu
Babadag
Tulcea
01:31
STB
București
02:00
Normandia Transfer
Pitești
Râmnicu Vâlcea
Băile Govora
Horezu
Târgu Jiu
Normandia Transfer
Pitești
Râmnicu Vâlcea
Băile Govora
Horezu
Brașov
Sfântu-Gheorghe
02:01
STB
București
02:10
București
02:30
Techirghiol
Neptun
Cumpăna
Drajna
Ovidiu
Lazu
Poiana
Movilița
Jupiter
Fetești
Topraisar
Saturn
Agigea
Amzacea
Limanu
Cernavodă
Mamaia
Lumina
Mamaia Sat
Făclia
Eforie Nord
Comana
2 Mai
Eforie Sud
Năvodari
Negru Vodă
Vama Veche
Mircea Vodă
Corbu
Satu Nou
Tuzla
Medgidia
Costinești
23 August
Castelu
Nisipari
Poarta Albă
Mangalia
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
02:31
STB
București
03:00
Urziceni
Buzău
Râmnicu Sărat
Focșani
Adjud
Bacău
Roman
Iași
Brașov
Sfântu-Gheorghe
03:01
STB
București
03:30
Cahul
Cantemir
Leova
Hîncești
Chișinău
Neptun
Drajna
Ovidiu
Cumpăna
Techirghiol
Jupiter
Movilița
Lazu
Poiana
Fetești
Topraisar
Agigea
Saturn
Lumina
Cernavodă
Limanu
Amzacea
Mamaia
Eforie Nord
2 Mai
Făclia
Mamaia Sat
Comana
Negru Vodă
Vama Veche
Mircea Vodă
Eforie Sud
Năvodari
Tuzla
Corbu
Satu Nou
Costinești
Medgidia
Castelu
23 August
Nisipari
Poarta Albă
Mangalia
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
Brăila
Galați
Slobozia
Hârșova
Ciucurova
Nicolae Bălcescu
Babadag
Tulcea
Urziceni
Buzău
Râmnicu Sărat
Focșani
Adjud
Bacău
Roman
Târgu Frumos
Hârlău
Flămânzi
Copălău
Botoșani
Dorohoi
Fălticeni
Suceava
03:31
STB
București
04:00
Tișița
Adjud
Bacău
Roman
Cristești
Fălticeni
Suceava
Rădăuți
Siret
Normandia Transfer
Pitești
Râmnicu Vâlcea
Băile Govora
Horezu
Târgu Jiu
04:01
STB
București
04:15
Ovidiu
Drajna
Techirghiol
Cumpăna
Neptun
Lazu
Jupiter
Poiana
Movilița
Topraisar
Fetești
Saturn
Agigea
Cernavodă
Mamaia
Lumina
Amzacea
Limanu
Făclia
2 Mai
Mamaia Sat
Comana
Eforie Nord
Negru Vodă
Eforie Sud
Năvodari
Vama Veche
Mircea Vodă
Corbu
Satu Nou
Tuzla
Costinești
Medgidia
23 August
Castelu
Nisipari
Poarta Albă
Mangalia
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
04:31
STB
București
05:01
STB
București
05:30
Adjud
Bacău
Roman
Moțca
Fălticeni
Suceava
Adjud
Bacău
Roman
Moțca
Fălticeni
Suceava
Brașov
Sfântu-Gheorghe
05:31
STB
București
06:00
București
06:01
STB
București
06:15
Urziceni
Buzău
Râmnicu Sărat
Focșani
Tișița
Mărășești
Adjud
Bacău
Horia
Roman
Moțca
Târgu Neamț
Cristești
Fălticeni
Suceava
Dumbrăveni
Vlădeni
Baisa
Hudum
Botoșani
06:30
Cumpăna
Techirghiol
Ovidiu
Drajna
Lazu
Neptun
Agigea
Jupiter
Movilița
Poiana
Topraisar
Fetești
Saturn
Mamaia
Lumina
Cernavodă
Amzacea
Limanu
2 Mai
Făclia
Comana
Mamaia Sat
Năvodari
Negru Vodă
Vama Veche
Mircea Vodă
Corbu
Satu Nou
Medgidia
Castelu
Nisipari
Poarta Albă
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
06:31
STB
București
07:00
Slobozia
Hârșova
Ciucurova
Nicolae Bălcescu
Babadag
Tulcea
07:01
STB
București
07:31
STB
București
08:00
Ovidiu
Cumpăna
Techirghiol
Lazu
Neptun
Drajna
Jupiter
Movilița
Poiana
Agigea
Saturn
Fetești
Topraisar
Cernavodă
Amzacea
Limanu
Mamaia
Lumina
Comana
Făclia
Mamaia Sat
2 Mai
Mircea Vodă
Vama Veche
Năvodari
Negru Vodă
Satu Nou
Corbu
Medgidia
Castelu
Nisipari
Poarta Albă
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
Urziceni
Buzău
Focșani
Adjud
Bacău
Roman
Iași
Brașov
Sfântu-Gheorghe
08:01
STB
București
08:31
STB
București
09:00
Chișinău
09:01
STB
București
09:30
Lazu
Techirghiol
Neptun
Ovidiu
Cumpăna
Drajna
Movilița
Poiana
Agigea
Jupiter
Saturn
Fetești
Topraisar
Mamaia
Amzacea
Lumina
Limanu
Cernavodă
Mamaia Sat
Comana
Făclia
2 Mai
Mircea Vodă
Năvodari
Vama Veche
Negru Vodă
Satu Nou
Corbu
Medgidia
Castelu
Nisipari
Poarta Albă
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
09:31
STB
București
10:00
Chișinău
Brașov
Sfântu-Gheorghe
10:01
STB
București
10:25
Chișinău
10:31
STB
București
10:41
Chișinău
11:00
Cumpăna
Techirghiol
Ovidiu
Lazu
Neptun
Drajna
Poiana
Agigea
Jupiter
Movilița
Saturn
Fetești
Topraisar
Lumina
Mamaia
Amzacea
Limanu
Cernavodă
Comana
Făclia
2 Mai
Mamaia Sat
Vama Veche
Mircea Vodă
Negru Vodă
Năvodari
Satu Nou
Corbu
Medgidia
Castelu
Nisipari
Poarta Albă
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
11:01
STB
București
11:30
Urziceni
Buzău
Focșani
Adjud
Bacău
Roman
Iași
Normandia Transfer
Pitești
Râmnicu Vâlcea
Băile Govora
Horezu
Slobozia
Hârșova
Ciucurova
Nicolae Bălcescu
Babadag
Tulcea
11:31
STB
București
12:00
Chișinău
Brașov
Sfântu-Gheorghe
12:01
STB
București
12:25
Chișinău
12:30
Lazu
Techirghiol
Neptun
Cumpăna
Drajna
Ovidiu
Poiana
Agigea
Jupiter
Movilița
Topraisar
Fetești
Saturn
Amzacea
Limanu
Lumina
Mamaia
Cernavodă
Mamaia Sat
Făclia
2 Mai
Comana
Mircea Vodă
Năvodari
Negru Vodă
Vama Veche
Satu Nou
Corbu
Medgidia
Castelu
Nisipari
Poarta Albă
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
Normandia Transfer
Pitești
Râmnicu Vâlcea
Băile Govora
Horezu
12:31
STB
București
13:00
Tișița
Adjud
Bacău
Roman
Cristești
Fălticeni
Suceava
Rădăuți
Siret
13:01
STB
București
13:31
STB
București
14:00
Chișinău
Drajna
Techirghiol
Neptun
Ovidiu
Cumpăna
Jupiter
Lazu
Movilița
Poiana
Agigea
Topraisar
Fetești
Saturn
Limanu
Amzacea
Lumina
Mamaia
Cernavodă
Mamaia Sat
Eforie Nord
2 Mai
Făclia
Comana
Mircea Vodă
Negru Vodă
Vama Veche
Eforie Sud
Năvodari
Satu Nou
Tuzla
Corbu
Costinești
Medgidia
23 August
Castelu
Nisipari
Poarta Albă
Mangalia
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
Slobozia
Hârșova
Ciucurova
Nicolae Bălcescu
Babadag
Tulcea
Brașov
Sfântu-Gheorghe
14:01
STB
București
14:30
Normandia Transfer
Pitești
Râmnicu Vâlcea
Băile Govora
Horezu
14:31
STB
București
15:00
Urziceni
Buzău
Râmnicu Sărat
Focșani
Adjud
Bacău
Roman
Iași
Chișinău
Odesa
Cumpăna
Drajna
Ovidiu
Neptun
Techirghiol
Jupiter
Lazu
Poiana
Movilița
Topraisar
Saturn
Fetești
Agigea
Amzacea
Limanu
Lumina
Cernavodă
Mamaia
2 Mai
Mamaia Sat
Eforie Nord
Comana
Făclia
Eforie Sud
Mircea Vodă
Negru Vodă
Năvodari
Vama Veche
Corbu
Satu Nou
Tuzla
Medgidia
Costinești
Castelu
23 August
Nisipari
Poarta Albă
Mangalia
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
Urziceni
Buzău
Focșani
Adjud
Bacău
Roman
Iași
15:01
STB
București
15:31
STB
București
15:50
București
16:00
Slobozia
Hârșova
Ciucurova
Nicolae Bălcescu
Babadag
Tulcea
Brașov
Sfântu-Gheorghe
16:01
STB
București
16:30
Tișița
Adjud
Bacău
Roman
Cristești
Fălticeni
Suceava
Rădăuți
Siret
Normandia Transfer
Pitești
Râmnicu Vâlcea
Băile Govora
Horezu
Târgu Jiu
Drajna
Cumpăna
Neptun
Ovidiu
Techirghiol
Jupiter
Movilița
Lazu
Poiana
Topraisar
Agigea
Fetești
Saturn
Lumina
Limanu
Mamaia
Amzacea
Cernavodă
Eforie Nord
2 Mai
Mamaia Sat
Comana
Făclia
Năvodari
Negru Vodă
Mircea Vodă
Eforie Sud
Vama Veche
Satu Nou
Tuzla
Corbu
Costinești
Medgidia
Castelu
23 August
Nisipari
Poarta Albă
Mangalia
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
Urziceni
Buzău
Râmnicu Sărat
Focșani
Adjud
Bacău
16:31
STB
București
17:00
Chișinău
17:01
STB
București
17:30
Cernauti
Adjud
Bacău
Roman
Moțca
Fălticeni
Suceava
Rădăuți
Siret
Ovidiu
Drajna
Neptun
Cumpăna
Techirghiol
Jupiter
Lazu
Movilița
Poiana
Topraisar
Saturn
Fetești
Agigea
Cernavodă
Mamaia
Limanu
Amzacea
Lumina
2 Mai
Comana
Eforie Nord
Făclia
Mamaia Sat
Negru Vodă
Eforie Sud
Mircea Vodă
Năvodari
Vama Veche
Tuzla
Corbu
Satu Nou
Medgidia
Costinești
Castelu
23 August
Nisipari
Poarta Albă
Mangalia
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
Urziceni
Buzău
Focșani
Adjud
Bacău
Roman
Iași
Buzău
Râmnicu Sărat
Focșani
Adjud
Bacău
Roman
Fălticeni
Suceava
17:31
STB
București
18:00
Chișinău
Brașov
Sfântu-Gheorghe
18:01
STB
București
18:30
Neptun
Drajna
Techirghiol
Ovidiu
Cumpăna
Poiana
Movilița
Lazu
Jupiter
Agigea
Saturn
Topraisar
Fetești
Cernavodă
Limanu
Lumina
Amzacea
Mamaia
2 Mai
Eforie Nord
Comana
Mamaia Sat
Făclia
Negru Vodă
Năvodari
Mircea Vodă
Vama Veche
Eforie Sud
Tuzla
Satu Nou
Corbu
Costinești
Medgidia
Castelu
23 August
Nisipari
Poarta Albă
Mangalia
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
Slobozia
Hârșova
Ciucurova
Nicolae Bălcescu
Babadag
Tulcea
18:31
STB
București
19:00
Dorohoi
Darabani
Urziceni
Buzău
Râmnicu Sărat
Focșani
Adjud
Bacău
Roman
Moțca
Târgu Neamț
Fălticeni
Suceava
Dumbrăveni
Botoșani
Chișinău
19:01
STB
București
19:30
Pașcani
Neptun
Cumpăna
Ovidiu
Drajna
Techirghiol
Movilița
Lazu
Poiana
Jupiter
Fetești
Saturn
Topraisar
Agigea
Lumina
Cernavodă
Limanu
Amzacea
Făclia
Comana
Eforie Nord
2 Mai
Eforie Sud
Vama Veche
Mircea Vodă
Năvodari
Negru Vodă
Tuzla
Corbu
Satu Nou
Medgidia
Costinești
Castelu
23 August
Nisipari
Poarta Albă
Mangalia
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
19:31
STB
București
19:45
Urziceni
Buzău
Focșani
Adjud
Bacău
Roman
Iași
20:00
Normandia Transfer
Pitești
Râmnicu Vâlcea
Băile Govora
Horezu
Târgu Jiu
Normandia Transfer
Pitești
Râmnicu Vâlcea
Băile Govora
Horezu
Brașov
Sfântu-Gheorghe
20:01
STB
București
20:15
Fălești
Bălți
Fălești
Bălți
20:30
Techirghiol
Drajna
Cumpăna
Ovidiu
Neptun
Movilița
Poiana
Jupiter
Lazu
Fetești
Agigea
Topraisar
Saturn
Cernavodă
Amzacea
Mamaia
Lumina
Limanu
Comana
Făclia
Eforie Nord
Mamaia Sat
2 Mai
Năvodari
Vama Veche
Mircea Vodă
Negru Vodă
Eforie Sud
Tuzla
Satu Nou
Corbu
Costinești
Medgidia
Castelu
23 August
Nisipari
Poarta Albă
Mangalia
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
Huși
20:31
Huși
Chișinău
STB
București
21:00
Chișinău
Slobozia
Hârșova
Ciucurova
Nicolae Bălcescu
Babadag
Tulcea
21:01
STB
București
21:30
Ovidiu
Drajna
Cumpăna
Techirghiol
Neptun
Jupiter
Movilița
Poiana
Lazu
Topraisar
Fetești
Agigea
Saturn
Mamaia
Cernavodă
Amzacea
Limanu
Lumina
Eforie Nord
2 Mai
Făclia
Comana
Mamaia Sat
Negru Vodă
Vama Veche
Năvodari
Mircea Vodă
Eforie Sud
Corbu
Tuzla
Satu Nou
Costinești
Medgidia
Castelu
23 August
Nisipari
Poarta Albă
Mangalia
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
21:31
STB
București
22:00
Brașov
Sfântu-Gheorghe
22:01
STB
București
22:15
Focșani
Bârlad
Huși
22:30
Bârlad
Huși
Chișinău
Odesa
Techirghiol
Drajna
Ovidiu
Cumpăna
Neptun
Poiana
Movilița
Lazu
Jupiter
Fetești
Saturn
Topraisar
Agigea
Limanu
Cernavodă
Lumina
Amzacea
Mamaia
Făclia
Comana
Mamaia Sat
Eforie Nord
2 Mai
Năvodari
Eforie Sud
Vama Veche
Mircea Vodă
Negru Vodă
Corbu
Satu Nou
Tuzla
Costinești
Medgidia
23 August
Castelu
Nisipari
Poarta Albă
Mangalia
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
Urziceni
Buzău
Focșani
Adjud
Bacău
Roman
Iași
22:31
STB
București
22:45
Unibus
Ruse
Pleven
Sofia
Salonic
Kateríni
Lárisa
Volos
Lamía
Athens
Pireas
23:00
Slobozia
Hârșova
Ciucurova
Nicolae Bălcescu
Babadag
Tulcea
23:01
STB
București
23:30
Neptun
Cumpăna
Ovidiu
Techirghiol
Drajna
Movilița
Poiana
Lazu
Jupiter
Fetești
Agigea
Saturn
Topraisar
Limanu
Cernavodă
Amzacea
Mamaia
Lumina
Eforie Nord
Comana
Mamaia Sat
Făclia
2 Mai
Vama Veche
Năvodari
Eforie Sud
Negru Vodă
Mircea Vodă
Corbu
Tuzla
Satu Nou
Costinești
Medgidia
Castelu
23 August
Nisipari
Poarta Albă
Mangalia
Murfatlar
Valu lui Traian
Constanța
Normandia Transfer
Pitești
Râmnicu Vâlcea
Băile Govora
Horezu
23:31
STB
București
Sosiri în Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda
De la
Ora
Corbu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Năvodari
Negru Vodă
Cotu Văii
Albești
Constanța
Mamaia Sat
Lumina
Mamaia
Limanu
Comana
Amzacea
Poiana
Valu lui Traian
2 Mai
Topraisar
Mangalia
Ovidiu
Murfatlar
Movilița
Poarta Albă
Techirghiol
Agigea
Nisipari
Cumpăna
Castelu
Medgidia
Lazu
Satu Nou
Venus
Mircea Vodă
Neptun
Făclia
Olimp
Ștefan cel Mare
Costinești
Saligny
Cernavodă
23 August
Fetești
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
00:00
Sfântu-Gheorghe
Brașov
Premier Tour
Constanța
STB
București
00:06
Chișinău
00:15
B&B Travel
Târgu Jiu
Horezu
Râmnicu Vâlcea
Pitești
Cernat
Vulcan
Toplița
Turia
Râşnov
Stupini
Sânzieni
Odorheiu Secuiesc
Cristian
Târgu Secuiesc
Gheorgheni
Bălan
Catalina
Codlea
Zăbala
Miercurea-Ciuc
Ghimbav
Sânsimion
Covasna
Sânmartin
Pachia
Brateș
Ciucani
Reci (Ram. Petrom)
Cozmeni
Tușnad
Moacșa
Sântionlunca
Tușnadu Nou
Ozun
Bixad
Micfalău
Malnaș
Brașov
Bodoc
Săcele
Sfântu-Gheorghe
Chilieni
Predeal
Azuga
Coșeni
Bușteni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Sinaia
Comarnic
Hărman
Câmpina
Ploiești
00:20
TransMarian Braila
Galați
Brăila
Ianca
Făurei
Cilibia
Buzău
00:30
Direct Aeroport CT
Săcele
Moșneni
Albești
Cotu Văii
Corbu
Dulcești
Pecineaga
Negru Vodă
Năvodari
Chirnogeni
Vama Veche
Lumina
2 Mai
Ovidiu
Comana
Palazu Mare
Limanu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Mangalia
23 August
Costinești
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Constanța
Medgidia
Cernavodă
Fetești
Sir Trans
Constanța
STB
București
00:36
Cernat
Vulcan
Râşnov
Turia
Toplița
Stupini
Odorheiu Secuiesc
Cristian
Sânzieni
Gheorgheni
Târgu Secuiesc
Catalina
Bălan
Codlea
Miercurea-Ciuc
Zăbala
Ghimbav
Covasna
Sânsimion
Sânmartin
Pachia
Brateș
Ciucani
Cozmeni
Reci (Ram. Petrom)
Tușnad
Moacșa
Sântionlunca
Tușnadu Nou
Bixad
Ozun
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Brașov
Săcele
Sfântu-Gheorghe
Predeal
Chilieni
Azuga
Coșeni
Bușteni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Sinaia
Hărman
Comarnic
Câmpina
Ploiești
00:50
Tulcea
Babadag
Nicolae Bălcescu
Ciucurova
Hârșova
Slobozia
01:00
STB
București
01:06
B&B Travel
Târgu Jiu
Horezu
Râmnicu Vâlcea
Pitești
01:15
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
01:30
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Vama Veche
Negru Vodă
Corbu
Comana
Constanța
2 Mai
Năvodari
Valu lui Traian
Amzacea
Limanu
Mamaia Sat
Topraisar
Saturn
Murfatlar
Lumina
Movilița
Poiana
Mamaia
Jupiter
Ovidiu
Neptun
Techirghiol
Poarta Albă
Mangalia
Nisipari
Castelu
Medgidia
Satu Nou
23 August
Costinești
Mircea Vodă
Tuzla
Făclia
Eforie Sud
Cernavodă
Eforie Nord
Fetești
Agigea
Drajna
Lazu
Cumpăna
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Premier Tour
Constanța
STB
București
01:36
Chișinău
01:45
Sfântu-Gheorghe
Cristian
Poiana Brașov
Sînpetru
Zărnești
Ghimbav
Codlea
Feldioara
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Comarnic
01:50
Nicolae Bălcescu
Corbu
Năvodari
Mihail Kogălniceanu
Negru Vodă
Cotu Văii
Mamaia Sat
Albești
Constanța
Comana
Lumina
Mamaia
Limanu
Poiana
Amzacea
Valu lui Traian
2 Mai
Topraisar
Ovidiu
Murfatlar
Movilița
Mangalia
Techirghiol
Poarta Albă
Agigea
Nisipari
Castelu
Cumpăna
Medgidia
Lazu
Satu Nou
Venus
Mircea Vodă
Neptun
Făclia
Olimp
Costinești
Ștefan cel Mare
Saligny
Cernavodă
23 August
Dulcești
Fetești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
02:00
Galați
Brăila
Urziceni
Sfântu-Gheorghe
Brașov
STB
București
02:06
Dorohoi
Botoșani
Copălău
Flămânzi
Suceava
Hârlău
Fălticeni
Cristești
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Adjud
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
02:10
Direct Aeroport CT
Săcele
Moșneni
Dulcești
Corbu
Pecineaga
Năvodari
Lumina
Vama Veche
2 Mai
Ovidiu
Palazu Mare
Limanu
Mangalia
23 August
Costinești
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Constanța
Medgidia
Cernavodă
Fetești
02:30
STB
București
02:36
B&B Travel
Târgu Jiu
Horezu
Râmnicu Vâlcea
Pitești
02:45
Tulcea
Babadag
Nicolae Bălcescu
Ciucurova
Hârșova
Slobozia
03:00
STB
București
03:06
Iași
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
03:15
B&B Travel
Târgu Jiu
Horezu
Râmnicu Vâlcea
Pitești
Râşnov
Făgăraș
Codlea
Hărman
Sînpetru
Săcele
Zărnești
Cristian
Stupini
Sfântu-Gheorghe
Feldioara
Poiana Brașov
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Comarnic
03:20
Normandia Transfer
Târgu Jiu
Horezu
Băile Govora
Râmnicu Vâlcea
Pitești
03:25
Iași
Roman
Bacău
Adjud
Focșani
Buzău
Urziceni
03:30
B&B Travel
Drobeta-Turnu Severin
Strehaia
Rovinari
Turceni
Filiași
Craiova
Balș
Slatina
Scornicești
Pitești
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Moinești
Comănești
Târgu Ocna
Onești
Căiuți
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Piatra Neamț
Buhuși
Bacău
Adjud
Panciu
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Suceava
Fălticeni
Roman
Bacău
Adjud
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Făgăraș
Zărnești
Vulcan
Cernat
Feldioara
Întorsura Buzăului
Râşnov
Toplița
Hălchiu
Vama Buzăului
Mândra
Turia
Șercaia
Bod
Sânzieni
Prejmer
Cristian
Odorheiu Secuiesc
Tărlungeni
Perșani
Sînpetru
Gheorgheni
Târgu Secuiesc
Bălan
Vlădeni
Catalina
Zăbala
Miercurea-Ciuc
Codlea
Ghimbav
Covasna
Sânsimion
Sânmartin
Pachia
Brateș
Ciucani
Cozmeni
Reci (Ram. Petrom)
Tușnad
Moacșa
Sântionlunca
Tușnadu Nou
Bixad
Ozun
Micfalău
Malnaș
Brașov
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Săcele
Chilieni
Predeal
Coșeni
Azuga
Bușteni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Sinaia
Comarnic
Hărman
Câmpina
Ploiești
Sfântu-Gheorghe
Brașov
Premier Tour
Constanța
București
STB
București
03:36
Vaslui
Bârlad
Tecuci
Târgu Ocna
Onești
Focșani
Adjud
Râmnicu Sărat
Mărășești
Panciu
Buzău
Urziceni
03:45
B&B Travel
Târgu Jiu
Horezu
Râmnicu Vâlcea
Pitești
Iași
Roman
Bacău
Adjud
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
04:00
Mangalia
Costinești
Constanța
Medgidia
Cernavodă
TransMarian Braila
Galați
Brăila
Ianca
Făurei
Cilibia
Buzău
Direct Aeroport CT
Săcele
Moșneni
Albești
Dulcești
Corbu
Cotu Văii
Năvodari
Pecineaga
Negru Vodă
Vama Veche
Chirnogeni
Lumina
Ovidiu
Comana
2 Mai
Amzacea
Limanu
Palazu Mare
Topraisar
Movilița
Mangalia
23 August
Costinești
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Constanța
Medgidia
Cernavodă
Fetești
Siret
Rădăuți
Suceava
Fălticeni
Cristești
Roman
Bacău
Adjud
Tișița
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Corbu
Nicolae Bălcescu
Năvodari
Negru Vodă
Mihail Kogălniceanu
Cotu Văii
Mamaia Sat
Constanța
Albești
Lumina
Comana
Mamaia
Limanu
Amzacea
Poiana
Topraisar
2 Mai
Valu lui Traian
Murfatlar
Ovidiu
Mangalia
Movilița
Poarta Albă
Techirghiol
Nisipari
Agigea
Castelu
Cumpăna
Lazu
Medgidia
Venus
Satu Nou
Mircea Vodă
Neptun
Olimp
Făclia
Costinești
Ștefan cel Mare
Saligny
Cernavodă
23 August
Dulcești
Fetești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Bălți
Fălești
Sculeni
Vama Veche
Negru Vodă
Corbu
Comana
2 Mai
Năvodari
Constanța
Amzacea
Valu lui Traian
Limanu
Mamaia Sat
Topraisar
Murfatlar
Saturn
Lumina
Movilița
Poiana
Mamaia
Jupiter
Ovidiu
Neptun
Techirghiol
Poarta Albă
Nisipari
Mangalia
Castelu
Medgidia
Satu Nou
23 August
Mircea Vodă
Costinești
Tuzla
Făclia
Cernavodă
Eforie Sud
Eforie Nord
Fetești
Agigea
Drajna
Lazu
Cumpăna
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
STB
București
04:06
Vulcan
Râşnov
Toplița
Stupini
Odorheiu Secuiesc
Cristian
Gheorgheni
Bălan
Miercurea-Ciuc
Codlea
Sânsimion
Ghimbav
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Brașov
Săcele
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Lunca Câlnicului
Hărman
Comarnic
Câmpina
Ploiești
04:20
Bălți
Fălești
04:30
Vulcan
Toplița
Stupini
Râşnov
Cristian
Odorheiu Secuiesc
Gheorgheni
Bălan
Miercurea-Ciuc
Codlea
Sânsimion
Ghimbav
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Brașov
Săcele
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Lunca Câlnicului
Hărman
Comarnic
Câmpina
Ploiești
Bălți
Fălești
STB
București
04:36
Suceava
Fălticeni
Roman
Bacău
Adjud
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
04:45
B&B Travel
Craiova
Balș
Slatina
Scornicești
Pitești
04:50
Chișinău
Huși
04:55
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
05:00
Huși
Premier Tour
Constanța
STB
București
05:06
Chișinău
05:15
Stupini
Sfântu-Gheorghe
Feldioara
Poiana Brașov
Râşnov
Făgăraș
Codlea
Hărman
Ghimbav
Sînpetru
Săcele
Zărnești
Cristian
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Comarnic
05:20
Vaslui
Bârlad
Tecuci
Târgu Ocna
Onești
Adjud
Focșani
Mărășești
Râmnicu Sărat
Panciu
Buzău
Urziceni
05:30
Direct Aeroport CT
Săcele
Moșneni
Albești
Dulcești
Corbu
Cotu Văii
Pecineaga
Negru Vodă
Năvodari
Lumina
Vama Veche
Chirnogeni
Ovidiu
2 Mai
Comana
Amzacea
Limanu
Palazu Mare
Topraisar
Movilița
Mangalia
23 August
Costinești
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Constanța
Medgidia
Cernavodă
Fetești
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Nicolae Bălcescu
Corbu
Negru Vodă
Năvodari
Mihail Kogălniceanu
Cotu Văii
Mamaia Sat
Constanța
Albești
Comana
Limanu
Lumina
Mamaia
Poiana
Amzacea
Valu lui Traian
2 Mai
Topraisar
Mangalia
Ovidiu
Movilița
Murfatlar
Poarta Albă
Techirghiol
Agigea
Nisipari
Cumpăna
Castelu
Medgidia
Lazu
Satu Nou
Venus
Neptun
Mircea Vodă
Olimp
Făclia
Costinești
Ștefan cel Mare
Saligny
Cernavodă
23 August
Fetești
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Corbu
Vama Veche
Negru Vodă
Năvodari
2 Mai
Constanța
Comana
Valu lui Traian
Amzacea
Limanu
Mamaia Sat
Topraisar
Lumina
Saturn
Murfatlar
Mamaia
Poiana
Jupiter
Movilița
Neptun
Techirghiol
Ovidiu
Poarta Albă
Nisipari
Mangalia
Castelu
Medgidia
23 August
Satu Nou
Mircea Vodă
Costinești
Făclia
Tuzla
Cernavodă
Eforie Sud
Eforie Nord
Fetești
Agigea
Drajna
Lazu
Cumpăna
Moinești
Comănești
Târgu Ocna
Onești
Căiuți
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Piatra Neamț
Buhuși
Bacău
Adjud
Panciu
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Iași
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Sfântu-Gheorghe
Brașov
STB
București
05:36
Huși
Bârlad
Focșani
05:45
Unibus
Pireas
Athens
Lamía
Volos
Lárisa
Kateríni
Salonic
Sofia
Pleven
Ruse
Chișinău
Huși
Bârlad
05:50
Făgăraș
Zărnești
Întorsura Buzăului
Vulcan
Feldioara
Hălchiu
Mândra
Toplița
Râşnov
Vama Buzăului
Stupini
Bod
Odorheiu Secuiesc
Cristian
Prejmer
Șercaia
Gheorgheni
Perșani
Tărlungeni
Sînpetru
Vlădeni
Bălan
Miercurea-Ciuc
Codlea
Ghimbav
Sânsimion
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Brașov
Bodoc
Săcele
Sfântu-Gheorghe
Chilieni
Predeal
Coșeni
Azuga
Chichiș
Bușteni
Lunca Câlnicului
Sinaia
Hărman
Comarnic
Câmpina
Ploiești
Iași
Adjud
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
06:00
Zărnești
Făgăraș
Întorsura Buzăului
Vulcan
Feldioara
Vama Buzăului
Toplița
Stupini
Hălchiu
Mândra
Râşnov
Bod
Cristian
Prejmer
Odorheiu Secuiesc
Șercaia
Sînpetru
Perșani
Tărlungeni
Gheorgheni
Bălan
Vlădeni
Codlea
Miercurea-Ciuc
Ghimbav
Sânsimion
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Brașov
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Săcele
Chilieni
Predeal
Coșeni
Azuga
Bușteni
Chichiș
Sinaia
Lunca Câlnicului
Comarnic
Hărman
Câmpina
Ploiești
Premier Tour
Constanța
STB
București
06:06
TransMarian Braila
Galați
Brăila
Ianca
Făurei
Cilibia
Buzău
06:30
Nicolae Bălcescu
Corbu
Mihail Kogălniceanu
Năvodari
Negru Vodă
Cotu Văii
Mamaia Sat
Constanța
Albești
Mamaia
Lumina
Comana
Limanu
Poiana
Amzacea
2 Mai
Topraisar
Valu lui Traian
Murfatlar
Mangalia
Movilița
Ovidiu
Techirghiol
Poarta Albă
Agigea
Nisipari
Castelu
Cumpăna
Lazu
Medgidia
Venus
Satu Nou
Neptun
Mircea Vodă
Olimp
Făclia
Ștefan cel Mare
Costinești
Saligny
Cernavodă
23 August
Fetești
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Tulcea
Babadag
Nicolae Bălcescu
Ciucurova
Hârșova
Slobozia
STB
București
06:36
B&B Travel
Drobeta-Turnu Severin
Strehaia
Filiași
Craiova
Balș
Slatina
Scornicești
Pitești
06:45
B&B Travel
Târgu Jiu
Horezu
Râmnicu Vâlcea
Pitești
Direct Aeroport CT
Săcele
Moșneni
Dulcești
Corbu
Năvodari
Pecineaga
Vama Veche
Lumina
Ovidiu
2 Mai
Palazu Mare
Limanu
Mangalia
23 August
Costinești
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Constanța
Medgidia
Cernavodă
Fetești
07:00
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Vama Veche
Negru Vodă
Corbu
2 Mai
Constanța
Năvodari
Comana
Valu lui Traian
Amzacea
Limanu
Murfatlar
Topraisar
Saturn
Mamaia Sat
Lumina
Poiana
Jupiter
Movilița
Mamaia
Neptun
Ovidiu
Techirghiol
Poarta Albă
Mangalia
Nisipari
Castelu
Medgidia
23 August
Satu Nou
Costinești
Mircea Vodă
Tuzla
Făclia
Eforie Sud
Cernavodă
Eforie Nord
Fetești
Agigea
Drajna
Lazu
Cumpăna
STB
București
07:06
Săcele
Zărnești
Cristian
Stupini
Ghimbav
Sfântu-Gheorghe
Codlea
Sînpetru
Râşnov
Poiana Brașov
Făgăraș
Feldioara
Hărman
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Comarnic
07:20
Bran
Feldioara
Hărman
Făgăraș
Săcele
Ghimbav
Poiana Brașov
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Comarnic
Vaslui
Bârlad
Tecuci
Târgu Ocna
Onești
Adjud
Focșani
Râmnicu Sărat
Mărășești
Panciu
Buzău
Urziceni
07:30
Corbu
Nicolae Bălcescu
Negru Vodă
Mihail Kogălniceanu
Năvodari
Cotu Văii
Constanța
Albești
Mamaia Sat
Limanu
Mamaia
Comana
Lumina
Amzacea
Poiana
2 Mai
Topraisar
Valu lui Traian
Movilița
Ovidiu
Murfatlar
Mangalia
Techirghiol
Poarta Albă
Nisipari
Agigea
Castelu
Cumpăna
Lazu
Medgidia
Venus
Satu Nou
Mircea Vodă
Neptun
Făclia
Olimp
Costinești
Ștefan cel Mare
Saligny
Cernavodă
23 August
Fetești
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Moinești
Comănești
Târgu Ocna
Onești
Căiuți
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Piatra Neamț
Buhuși
Bacău
Adjud
Panciu
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Iași
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Normandia Transfer
Horezu
Băile Govora
Râmnicu Vâlcea
Pitești
STB
București
07:36
Iași
Roman
Bacău
Adjud
Focșani
Buzău
Urziceni
08:00
TransMarian Braila
Galați
Brăila
Ianca
Făurei
Cilibia
Buzău
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
B&B Travel
Târgu Jiu
Horezu
Râmnicu Vâlcea
Pitești
Sfântu-Gheorghe
Brașov
STB
București
08:06
Cernat
Vulcan
Râşnov
Turia
Toplița
Stupini
Odorheiu Secuiesc
Sânzieni
Cristian
Gheorgheni
Târgu Secuiesc
Catalina
Bălan
Codlea
Miercurea-Ciuc
Zăbala
Covasna
Sânsimion
Ghimbav
Sânmartin
Pachia
Brateș
Ciucani
Cozmeni
Reci (Ram. Petrom)
Tușnad
Moacșa
Sântionlunca
Tușnadu Nou
Bixad
Ozun
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Brașov
Sfântu-Gheorghe
Săcele
Predeal
Chilieni
Coșeni
Azuga
Chichiș
Bușteni
Sinaia
Lunca Câlnicului
Comarnic
Hărman
Câmpina
Ploiești
08:20
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
08:30
Vama Veche
Negru Vodă
Corbu
Năvodari
Comana
Constanța
2 Mai
Amzacea
Limanu
Valu lui Traian
Topraisar
Mamaia Sat
Saturn
Murfatlar
Lumina
Jupiter
Mamaia
Movilița
Poiana
Techirghiol
Poarta Albă
Ovidiu
Neptun
Mangalia
Nisipari
Castelu
Medgidia
Satu Nou
23 August
Mircea Vodă
Costinești
Tuzla
Făclia
Cernavodă
Eforie Sud
Eforie Nord
Fetești
Drajna
Agigea
Lazu
Cumpăna
Normandia Transfer
Horezu
Băile Govora
Râmnicu Vâlcea
Pitești
Cernat
Vulcan
Râşnov
Toplița
Turia
Stupini
Cristian
Sânzieni
Odorheiu Secuiesc
Târgu Secuiesc
Gheorgheni
Bălan
Catalina
Zăbala
Codlea
Miercurea-Ciuc
Covasna
Ghimbav
Sânsimion
Sânmartin
Pachia
Ciucani
Brateș
Reci (Ram. Petrom)
Cozmeni
Tușnad
Moacșa
Tușnadu Nou
Sântionlunca
Ozun
Bixad
Micfalău
Malnaș
Brașov
Bodoc
Săcele
Sfântu-Gheorghe
Chilieni
Predeal
Azuga
Coșeni
Bușteni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Sinaia
Comarnic
Hărman
Câmpina
Ploiești
Premier Tour
Constanța
STB
București
08:36
Mangalia
Costinești
Constanța
Medgidia
Cernavodă
09:00
Direct Aeroport CT
Moșneni
Albești
Săcele
Cotu Văii
Corbu
Dulcești
Pecineaga
Negru Vodă
Năvodari
Chirnogeni
Vama Veche
Lumina
Ovidiu
Comana
2 Mai
Limanu
Amzacea
Palazu Mare
Topraisar
Movilița
Mangalia
23 August
Costinești
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Constanța
Medgidia
Cernavodă
Fetești
Corbu
Nicolae Bălcescu
Năvodari
Mihail Kogălniceanu
Negru Vodă
Cotu Văii
Mamaia Sat
Constanța
Albești
Comana
Limanu
Lumina
Mamaia
Poiana
Amzacea
Topraisar
2 Mai
Valu lui Traian
Mangalia
Movilița
Murfatlar
Ovidiu
Techirghiol
Poarta Albă
Nisipari
Agigea
Cumpăna
Castelu
Medgidia
Lazu
Venus
Satu Nou
Mircea Vodă
Neptun
Făclia
Olimp
Costinești
Ștefan cel Mare
Saligny
Cernavodă
23 August
Fetești
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
STB
București
09:06
Vaslui
Bârlad
Tecuci
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
09:15
Chișinău
B&B Travel
Craiova
Balș
Slatina
Scornicești
Pitești
Poiana Brașov
Făgăraș
Feldioara
Sfântu-Gheorghe
Hărman
Zărnești
Sînpetru
Cristian
Stupini
Codlea
Săcele
Ghimbav
Râşnov
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Comarnic
09:20
Feldioara
Hărman
Făgăraș
Săcele
Ghimbav
Poiana Brașov
Bran
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Comarnic
TransMarian Braila
Galați
Brăila
Ianca
Făurei
Cilibia
Buzău
09:30
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Moinești
Comănești
Târgu Ocna
Onești
Căiuți
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Piatra Neamț
Buhuși
Bacău
Adjud
Panciu
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Iași
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Odesa
Chișinău
Huși
Tulcea
Babadag
Nicolae Bălcescu
Ciucurova
Hârșova
Slobozia
STB
București
09:36
Zărnești
Feldioara
Făgăraș
Vulcan
Întorsura Buzăului
Mândra
Hălchiu
Toplița
Stupini
Vama Buzăului
Râşnov
Odorheiu Secuiesc
Prejmer
Șercaia
Cristian
Bod
Tărlungeni
Sînpetru
Perșani
Gheorgheni
Vlădeni
Bălan
Miercurea-Ciuc
Codlea
Ghimbav
Sânsimion
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Brașov
Sfântu-Gheorghe
Săcele
Predeal
Chilieni
Coșeni
Azuga
Chichiș
Bușteni
Sinaia
Lunca Câlnicului
Hărman
Comarnic
Câmpina
Ploiești
09:50
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
10:00
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Corbu
Vama Veche
Negru Vodă
Constanța
Comana
Năvodari
2 Mai
Valu lui Traian
Amzacea
Limanu
Lumina
Saturn
Murfatlar
Mamaia Sat
Topraisar
Mamaia
Poiana
Jupiter
Movilița
Ovidiu
Neptun
Poarta Albă
Techirghiol
Mangalia
Nisipari
Castelu
Medgidia
Satu Nou
23 August
Costinești
Mircea Vodă
Tuzla
Făclia
Eforie Sud
Cernavodă
Eforie Nord
Fetești
Agigea
Drajna
Lazu
Cumpăna
Normandia Transfer
Horezu
Băile Govora
Râmnicu Vâlcea
Pitești
Sfântu-Gheorghe
Brașov
STB
București
10:06
Normandia Transfer
Târgu Jiu
Horezu
Băile Govora
Râmnicu Vâlcea
Pitești
10:15
B&B Travel
Târgu Jiu
Horezu
Râmnicu Vâlcea
Pitești
Feldioara
Zărnești
Făgăraș
Vulcan
Întorsura Buzăului
Râşnov
Stupini
Vama Buzăului
Toplița
Mândra
Hălchiu
Prejmer
Șercaia
Odorheiu Secuiesc
Bod
Cristian
Gheorgheni
Sînpetru
Perșani
Tărlungeni
Vlădeni
Bălan
Codlea
Miercurea-Ciuc
Sânsimion
Ghimbav
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Brașov
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Săcele
Chilieni
Predeal
Azuga
Coșeni
Chichiș
Bușteni
Sinaia
Lunca Câlnicului
Comarnic
Hărman
Câmpina
Ploiești
10:20
Nicolae Bălcescu
Corbu
Negru Vodă
Năvodari
Mihail Kogălniceanu
Cotu Văii
Albești
Mamaia Sat
Constanța
Lumina
Limanu
Comana
Mamaia
Amzacea
Poiana
2 Mai
Valu lui Traian
Topraisar
Movilița
Ovidiu
Mangalia
Murfatlar
Poarta Albă
Techirghiol
Agigea
Nisipari
Cumpăna
Castelu
Medgidia
Lazu
Satu Nou
Venus
Mircea Vodă
Neptun
Olimp
Făclia
Costinești
Ștefan cel Mare
Saligny
Cernavodă
23 August
Dulcești
Fetești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
10:30
STB
București
10:36
Iași
Roman
Bacău
Adjud
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
11:00
Vaslui
Bârlad
Tecuci
Târgu Ocna
Onești
Adjud
Focșani
Râmnicu Sărat
Mărășești
Panciu
Buzău
Urziceni
TransMarian Braila
Galați
Brăila
Ianca
Făurei
Cilibia
Buzău
Direct Aeroport CT
Săcele
Albești
Moșneni
Corbu
Cotu Văii
Dulcești
Negru Vodă
Pecineaga
Năvodari
Chirnogeni
Vama Veche
Lumina
2 Mai
Comana
Ovidiu
Palazu Mare
Limanu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Mangalia
23 August
Costinești
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Constanța
Medgidia
Cernavodă
Fetești
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Normandia Transfer
Târgu Jiu
Horezu
Băile Govora
Râmnicu Vâlcea
Pitești
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Negru Vodă
Corbu
Vama Veche
Năvodari
Constanța
Comana
2 Mai
Amzacea
Limanu
Valu lui Traian
Saturn
Mamaia Sat
Lumina
Topraisar
Murfatlar
Jupiter
Movilița
Mamaia
Poiana
Poarta Albă
Neptun
Techirghiol
Ovidiu
Nisipari
Mangalia
Castelu
Medgidia
23 August
Satu Nou
Mircea Vodă
Costinești
Făclia
Tuzla
Cernavodă
Eforie Sud
Eforie Nord
Fetești
Drajna
Agigea
Lazu
Cumpăna
Moinești
Comănești
Târgu Ocna
Onești
Căiuți
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Piatra Neamț
Buhuși
Bacău
Adjud
Panciu
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
STB
București
11:06
B&B Travel
Drobeta-Turnu Severin
Strehaia
Filiași
Craiova
Balș
Slatina
Scornicești
Pitești
11:15
Cristian
Codlea
Săcele
Râşnov
Poiana Brașov
Feldioara
Stupini
Sfântu-Gheorghe
Ghimbav
Făgăraș
Hărman
Zărnești
Sînpetru
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Comarnic
11:20
Vulcan
Cernat
Râşnov
Toplița
Turia
Cristian
Odorheiu Secuiesc
Sânzieni
Târgu Secuiesc
Gheorgheni
Bălan
Catalina
Miercurea-Ciuc
Codlea
Zăbala
Covasna
Ghimbav
Sânsimion
Sânmartin
Pachia
Ciucani
Brateș
Reci (Ram. Petrom)
Cozmeni
Moacșa
Tușnad
Tușnadu Nou
Sântionlunca
Ozun
Bixad
Micfalău
Malnaș
Brașov
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Săcele
Chilieni
Predeal
Coșeni
Azuga
Chichiș
Bușteni
Lunca Câlnicului
Sinaia
Hărman
Comarnic
Câmpina
Ploiești
Nicolae Bălcescu
Corbu
Mihail Kogălniceanu
Negru Vodă
Năvodari
Cotu Văii
Mamaia Sat
Albești
Constanța
Limanu
Mamaia
Comana
Lumina
Poiana
Amzacea
Valu lui Traian
2 Mai
Topraisar
Ovidiu
Murfatlar
Movilița
Mangalia
Techirghiol
Poarta Albă
Nisipari
Agigea
Cumpăna
Castelu
Medgidia
Lazu
Satu Nou
Venus
Neptun
Mircea Vodă
Făclia
Olimp
Ștefan cel Mare
Costinești
Saligny
Cernavodă
23 August
Fetești
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
11:30
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Sfântu-Gheorghe
Brașov
Premier Tour
Constanța
Tulcea
Babadag
Nicolae Bălcescu
Ciucurova
Hârșova
Slobozia
STB
București
11:36
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
12:00
Negru Vodă
Corbu
Vama Veche
Comana
2 Mai
Constanța
Năvodari
Limanu
Valu lui Traian
Amzacea
Mamaia Sat
Lumina
Murfatlar
Topraisar
Saturn
Jupiter
Movilița
Mamaia
Poiana
Ovidiu
Poarta Albă
Neptun
Techirghiol
Mangalia
Nisipari
Castelu
Medgidia
Satu Nou
23 August
Mircea Vodă
Costinești
Tuzla
Făclia
Cernavodă
Eforie Sud
Eforie Nord
Fetești
Agigea
Drajna
Lazu
Cumpăna
Moinești
Comănești
Târgu Ocna
Onești
Căiuți
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Piatra Neamț
Buhuși
Bacău
Adjud
Panciu
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Iași
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
STB
București
12:06
Vaslui
Bârlad
Tecuci
Târgu Ocna
Onești
Focșani
Adjud
Mărășești
Râmnicu Sărat
Panciu
Buzău
Urziceni
12:30
TransMarian Braila
Galați
Brăila
Ianca
Făurei
Cilibia
Buzău
Direct Aeroport CT
Albești
Moșneni
Săcele
Corbu
Cotu Văii
Dulcești
Năvodari
Pecineaga
Negru Vodă
Lumina
Vama Veche
Chirnogeni
2 Mai
Ovidiu
Comana
Limanu
Amzacea
Palazu Mare
Topraisar
Movilița
Mangalia
23 August
Costinești
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Constanța
Medgidia
Cernavodă
Fetești
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
STB
București
12:36
Normandia Transfer
Târgu Jiu
Horezu
Băile Govora
Râmnicu Vâlcea
Pitești
12:45
B&B Travel
Rovinari
Turceni
Filiași
Craiova
Balș
Slatina
Scornicești
Pitești
Întorsura Buzăului
Feldioara
Vulcan
Făgăraș
Râşnov
Hălchiu
Mândra
Vama Buzăului
Toplița
Prejmer
Șercaia
Odorheiu Secuiesc
Cristian
Bod
Tărlungeni
Gheorgheni
Sînpetru
Perșani
Bălan
Vlădeni
Codlea
Miercurea-Ciuc
Sânsimion
Ghimbav
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Brașov
Sfântu-Gheorghe
Săcele
Predeal
Chilieni
Coșeni
Azuga
Bușteni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Sinaia
Comarnic
Hărman
Câmpina
Ploiești
12:50
Iași
Roman
Bacău
Adjud
Focșani
Buzău
Urziceni
13:00
Chișinău
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Corbu
Nicolae Bălcescu
Năvodari
Negru Vodă
Mihail Kogălniceanu
Cotu Văii
Albești
Constanța
Mamaia Sat
Lumina
Mamaia
Limanu
Comana
Amzacea
Poiana
2 Mai
Topraisar
Valu lui Traian
Mangalia
Murfatlar
Ovidiu
Movilița
Poarta Albă
Techirghiol
Agigea
Nisipari
Castelu
Cumpăna
Lazu
Medgidia
Venus
Satu Nou
Mircea Vodă
Neptun
Făclia
Olimp
Ștefan cel Mare
Costinești
Saligny
Cernavodă
23 August
Fetești
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Vama Veche
Corbu
Negru Vodă
Constanța
Comana
Năvodari
2 Mai
Limanu
Amzacea
Valu lui Traian
Topraisar
Murfatlar
Lumina
Mamaia Sat
Saturn
Jupiter
Mamaia
Poiana
Movilița
Ovidiu
Neptun
Techirghiol
Poarta Albă
Nisipari
Mangalia
Castelu
Medgidia
23 August
Satu Nou
Mircea Vodă
Costinești
Făclia
Tuzla
Cernavodă
Eforie Sud
Eforie Nord
Fetești
Agigea
Drajna
Lazu
Cumpăna
Făgăraș
Întorsura Buzăului
Vulcan
Feldioara
Mândra
Vama Buzăului
Toplița
Hălchiu
Râşnov
Stupini
Prejmer
Odorheiu Secuiesc
Bod
Cristian
Șercaia
Tărlungeni
Gheorgheni
Perșani
Sînpetru
Vlădeni
Bălan
Miercurea-Ciuc
Codlea
Ghimbav
Sânsimion
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Brașov
Sfântu-Gheorghe
Chilieni
Coșeni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Hărman
STB
București
13:06
B&B Travel
Târgu Jiu
Horezu
Râmnicu Vâlcea
Pitești
13:15
Sînpetru
Ghimbav
Făgăraș
Hărman
Zărnești
Cristian
Săcele
Râşnov
Codlea
Poiana Brașov
Feldioara
Sfântu-Gheorghe
Stupini
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Comarnic
13:20
Pașcani
13:30
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Moinești
Comănești
Târgu Ocna
Onești
Căiuți
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Piatra Neamț
Buhuși
Bacău
Adjud
Panciu
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Iași
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Sfântu-Gheorghe
Brașov
Premier Tour
Constanța
STB
București
13:36
TransMarian Braila
Galați
Brăila
Ianca
Făurei
Cilibia
Buzău
14:00
Direct Aeroport CT
Săcele
Moșneni
Albești
Dulcești
Cotu Văii
Corbu
Pecineaga
Năvodari
Negru Vodă
Lumina
Vama Veche
Chirnogeni
2 Mai
Comana
Ovidiu
Palazu Mare
Amzacea
Limanu
Topraisar
Movilița
Mangalia
23 August
Costinești
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Constanța
Medgidia
Cernavodă
Fetești
Darabani
Dorohoi
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Nicolae Bălcescu
Corbu
Năvodari
Negru Vodă
Mihail Kogălniceanu
Cotu Văii
Mamaia Sat
Albești
Constanța
Comana
Mamaia
Lumina
Limanu
Poiana
Amzacea
Valu lui Traian
2 Mai
Topraisar
Ovidiu
Movilița
Mangalia
Murfatlar
Techirghiol
Poarta Albă
Agigea
Nisipari
Cumpăna
Castelu
Medgidia
Lazu
Satu Nou
Venus
Mircea Vodă
Neptun
Olimp
Făclia
Ștefan cel Mare
Costinești
Saligny
Cernavodă
23 August
Dulcești
Fetești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Corbu
Vama Veche
Techirghiol
Agigea
2 Mai
Constanța
Năvodari
Valu lui Traian
Lazu
Limanu
Lumina
Mamaia Sat
Saturn
Murfatlar
Poiana
Mamaia
Jupiter
Poarta Albă
Neptun
Ovidiu
Nisipari
Castelu
Medgidia
Satu Nou
Mircea Vodă
Făclia
Cernavodă
Fetești
Drajna
Cumpăna
Tulcea
Babadag
Nicolae Bălcescu
Ciucurova
Hârșova
Slobozia
STB
București
14:06
B&B Travel
Craiova
Balș
Slatina
Scornicești
Pitești
14:15
Vulcan
Stupini
Toplița
Râşnov
Cristian
Odorheiu Secuiesc
Sînpetru
Gheorgheni
Bălan
Codlea
Miercurea-Ciuc
Ghimbav
Sânsimion
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Brașov
Bodoc
Săcele
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Lunca Câlnicului
Hărman
Comarnic
Câmpina
Ploiești
14:20
Vaslui
Bârlad
Tecuci
Târgu Ocna
Onești
Focșani
Adjud
Râmnicu Sărat
Mărășești
Panciu
Buzău
Urziceni
14:30
Mangalia
Costinești
Constanța
Medgidia
Cernavodă
Botoșani
Dumbrăveni
Suceava
Fălticeni
Târgu Neamț
Moțca
Roman
Bacău
Adjud
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Premier Tour
Constanța
STB
București
14:36
TransMarian Braila
Galați
Brăila
Ianca
Făurei
Cilibia
Buzău
15:00
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Corbu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Năvodari
Negru Vodă
Cotu Văii
Mamaia Sat
Constanța
Albești
Limanu
Lumina
Comana
Mamaia
Poiana
Amzacea
Topraisar
Valu lui Traian
2 Mai
Mangalia
Murfatlar
Ovidiu
Movilița
Techirghiol
Poarta Albă
Nisipari
Agigea
Castelu
Cumpăna
Lazu
Medgidia
Satu Nou
Venus
Neptun
Mircea Vodă
Făclia
Olimp
Ștefan cel Mare
Costinești
Saligny
Cernavodă
23 August
Dulcești
Fetești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Vama Veche
Negru Vodă
Corbu
Comana
2 Mai
Năvodari
Constanța
Agigea
Lazu
Valu lui Traian
Amzacea
Limanu
Mamaia Sat
Murfatlar
Topraisar
Saturn
Lumina
Movilița
Poiana
Mamaia
Jupiter
Ovidiu
Neptun
Techirghiol
Poarta Albă
Nisipari
Castelu
Medgidia
Satu Nou
Mircea Vodă
Făclia
Cernavodă
Fetești
Drajna
Cumpăna
Vulcan
Stupini
Râşnov
Toplița
Odorheiu Secuiesc
Cristian
Sînpetru
Gheorgheni
Bălan
Codlea
Miercurea-Ciuc
Ghimbav
Sânsimion
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Brașov
Bodoc
Lunca Câlnicului
Hărman
Vulcan
Râşnov
Stupini
Toplița
Cristian
Odorheiu Secuiesc
Gheorgheni
Sînpetru
Bălan
Codlea
Miercurea-Ciuc
Ghimbav
Sânsimion
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Brașov
Bodoc
Săcele
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Lunca Câlnicului
Comarnic
Hărman
Câmpina
Ploiești
STB
București
15:06
Rădăuți
Suceava
Fălticeni
Moțca
Roman
Bacău
Adjud
15:20
Sfântu-Gheorghe
Feldioara
Cristian
Stupini
Ghimbav
Sînpetru
Făgăraș
Codlea
Hărman
Zărnești
Săcele
Râşnov
Poiana Brașov
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Comarnic
Direct Aeroport CT
Săcele
Albești
Moșneni
Cotu Văii
Corbu
Dulcești
Negru Vodă
Pecineaga
Năvodari
Chirnogeni
Vama Veche
Lumina
Ovidiu
Comana
2 Mai
Palazu Mare
Limanu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Mangalia
23 August
Costinești
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Constanța
Medgidia
Cernavodă
Fetești
15:30
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Moinești
Comănești
Târgu Ocna
Onești
Căiuți
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Piatra Neamț
Buhuși
Bacău
Adjud
Panciu
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Iași
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Normandia Transfer
Horezu
Băile Govora
Râmnicu Vâlcea
Pitești
Sfântu-Gheorghe
Brașov
Premier Tour
Constanța
Tulcea
Babadag
Nicolae Bălcescu
Ciucurova
Hârșova
Slobozia
STB
București
15:36
Normandia Transfer
Târgu Jiu
Horezu
Băile Govora
Râmnicu Vâlcea
Pitești
15:45
Botoșani
Hudum
Baisa
Vlădeni
Dumbrăveni
Suceava
Fălticeni
Târgu Neamț
Cristești
Moțca
Roman
Horia
Bacău
Adjud
Mărășești
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Feldioara
Zărnești
Vulcan
Cernat
Făgăraș
Întorsura Buzăului
Mândra
Stupini
Vama Buzăului
Toplița
Turia
Hălchiu
Râşnov
Sânzieni
Prejmer
Odorheiu Secuiesc
Șercaia
Bod
Cristian
Sînpetru
Târgu Secuiesc
Perșani
Tărlungeni
Gheorgheni
Bălan
Catalina
Vlădeni
Codlea
Miercurea-Ciuc
Zăbala
Covasna
Ghimbav
Sânsimion
Pachia
Sânmartin
Ciucani
Brateș
Cozmeni
Reci (Ram. Petrom)
Moacșa
Tușnad
Tușnadu Nou
Sântionlunca
Bixad
Ozun
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Brașov
Săcele
Sfântu-Gheorghe
Chilieni
Predeal
Coșeni
Azuga
Bușteni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Sinaia
Hărman
Comarnic
Câmpina
Ploiești
15:50
Dorohoi
Botoșani
Copălău
Flămânzi
Hârlău
Târgu Frumos
Vaslui
Bârlad
Tecuci
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
16:00
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Nicolae Bălcescu
Corbu
Negru Vodă
Năvodari
Mihail Kogălniceanu
Cotu Văii
Constanța
Albești
Mamaia Sat
Mamaia
Limanu
Lumina
Comana
Poiana
Amzacea
2 Mai
Topraisar
Valu lui Traian
Movilița
Ovidiu
Mangalia
Murfatlar
Poarta Albă
Techirghiol
Agigea
Nisipari
Cumpăna
Castelu
Lazu
Medgidia
Venus
Satu Nou
Mircea Vodă
Neptun
Făclia
Olimp
Costinești
Ștefan cel Mare
Saligny
Cernavodă
23 August
Fetești
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Vama Veche
Corbu
Negru Vodă
Năvodari
2 Mai
Agigea
Comana
Constanța
Lazu
Amzacea
Limanu
Valu lui Traian
Topraisar
Lumina
Saturn
Murfatlar
Mamaia Sat
Jupiter
Poiana
Movilița
Mamaia
Neptun
Techirghiol
Ovidiu
Poarta Albă
Nisipari
Castelu
Medgidia
Satu Nou
Mircea Vodă
Făclia
Cernavodă
Fetești
Drajna
Cumpăna
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
STB
București
16:06
B&B Travel
Drobeta-Turnu Severin
Strehaia
Rovinari
Turceni
Filiași
Craiova
Balș
Slatina
Scornicești
Pitești
16:15
B&B Travel
Târgu Jiu
Horezu
Râmnicu Vâlcea
Pitești
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
16:30
București
Vulcan
Zărnești
Cernat
Feldioara
Întorsura Buzăului
Făgăraș
Hălchiu
Mândra
Vama Buzăului
Stupini
Turia
Râşnov
Toplița
Șercaia
Cristian
Odorheiu Secuiesc
Bod
Sânzieni
Prejmer
Târgu Secuiesc
Gheorgheni
Sînpetru
Tărlungeni
Perșani
Bălan
Vlădeni
Catalina
Codlea
Miercurea-Ciuc
Zăbala
Covasna
Sânsimion
Ghimbav
Pachia
Sânmartin
Brateș
Ciucani
Cozmeni
Reci (Ram. Petrom)
Moacșa
Tușnad
Sântionlunca
Tușnadu Nou
Bixad
Ozun
Micfalău
Malnaș
Brașov
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Chilieni
Coșeni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Hărman
Premier Tour
Constanța
STB
București
16:36
Chișinău
16:45
Corbu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Negru Vodă
Năvodari
Cotu Văii
Constanța
Mamaia Sat
Albești
Limanu
Comana
Mamaia
Lumina
Amzacea
Poiana
Topraisar
Valu lui Traian
2 Mai
Movilița
Murfatlar
Ovidiu
Mangalia
Techirghiol
Poarta Albă
Nisipari
Agigea
Cumpăna
Castelu
Lazu
Medgidia
Satu Nou
Venus
Mircea Vodă
Neptun
Olimp
Făclia
Ștefan cel Mare
Costinești
Saligny
Cernavodă
23 August
Dulcești
Fetești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
17:00
Corbu
Vama Veche
Negru Vodă
Constanța
Năvodari
Agigea
Comana
2 Mai
Valu lui Traian
Amzacea
Lazu
Limanu
Topraisar
Mamaia Sat
Saturn
Murfatlar
Lumina
Poiana
Jupiter
Mamaia
Movilița
Neptun
Poarta Albă
Techirghiol
Ovidiu
Nisipari
Castelu
Medgidia
Satu Nou
Mircea Vodă
Făclia
Cernavodă
Fetești
Drajna
Cumpăna
Moinești
Comănești
Târgu Ocna
Onești
Căiuți
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Piatra Neamț
Buhuși
Bacău
Adjud
Panciu
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Iași
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
STB
București
17:06
Chișinău
17:15
Stupini
Poiana Brașov
Hărman
Săcele
Râşnov
Feldioara
Făgăraș
Cristian
Sfântu-Gheorghe
Sînpetru
Ghimbav
Zărnești
Codlea
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Comarnic
17:20
Vulcan
Zărnești
Stupini
Râşnov
Toplița
Cristian
Odorheiu Secuiesc
Gheorgheni
Bălan
Miercurea-Ciuc
Codlea
Ghimbav
Sânsimion
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Brașov
Săcele
Predeal
Azuga
Bușteni
Lunca Câlnicului
Sinaia
Comarnic
Hărman
Câmpina
Ploiești
Vaslui
Bârlad
Tecuci
Târgu Ocna
Onești
Adjud
Focșani
Mărășești
Râmnicu Sărat
Panciu
Buzău
Urziceni
17:30
Mangalia
Costinești
Constanța
Medgidia
Cernavodă
TransMarian Braila
Galați
Brăila
Ianca
Făurei
Cilibia
Buzău
Direct Aeroport CT
Moșneni
Săcele
Albești
Dulcești
Corbu
Cotu Văii
Năvodari
Negru Vodă
Pecineaga
Vama Veche
Lumina
Chirnogeni
Comana
Ovidiu
2 Mai
Amzacea
Palazu Mare
Limanu
Topraisar
Movilița
Mangalia
23 August
Costinești
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Constanța
Medgidia
Cernavodă
Fetești
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Sfântu-Gheorghe
Brașov
Tulcea
Babadag
Nicolae Bălcescu
Ciucurova
Hârșova
Slobozia
STB
București
17:36
B&B Travel
Craiova
Balș
Slatina
Scornicești
Pitești
17:45
Sir Trans
Constanța
Siret
Rădăuți
Suceava
Fălticeni
Cristești
Roman
Bacău
Adjud
Tișița
17:55
Iași
Roman
Bacău
Adjud
Focșani
Buzău
Urziceni
18:00
Vama Veche
Negru Vodă
Agigea
Constanța
Comana
2 Mai
Lazu
Amzacea
Limanu
Valu lui Traian
Topraisar
Murfatlar
Saturn
Mamaia Sat
Mamaia
Jupiter
Movilița
Techirghiol
Poarta Albă
Neptun
Nisipari
Castelu
Medgidia
Satu Nou
Mircea Vodă
Făclia
Cernavodă
Fetești
Drajna
Cumpăna
Normandia Transfer
Horezu
Băile Govora
Râmnicu Vâlcea
Pitești
Premier Tour
Constanța
STB
București
18:06
Sînpetru
Ghimbav
Poiana Brașov
Zărnești
Săcele
Feldioara
Codlea
Cristian
Sfântu-Gheorghe
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Comarnic
18:20
Feldioara
Hărman
Făgăraș
Săcele
Ghimbav
Poiana Brașov
Bran
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Comarnic
Chișinău
18:29
Corbu
Nicolae Bălcescu
Năvodari
Mihail Kogălniceanu
Negru Vodă
Cotu Văii
Mamaia Sat
Constanța
Albești
Comana
Limanu
Lumina
Mamaia
Poiana
Amzacea
Topraisar
Valu lui Traian
2 Mai
Mangalia
Movilița
Ovidiu
Murfatlar
Techirghiol
Poarta Albă
Nisipari
Agigea
Cumpăna
Castelu
Lazu
Medgidia
Venus
Satu Nou
Neptun
Mircea Vodă
Olimp
Făclia
Ștefan cel Mare
Costinești
Saligny
Cernavodă
23 August
Fetești
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
18:30
Zărnești
Vulcan
Toplița
Râşnov
Stupini
Odorheiu Secuiesc
Cristian
Gheorgheni
Bălan
Codlea
Miercurea-Ciuc
Ghimbav
Sânsimion
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Brașov
Bodoc
Lunca Câlnicului
Hărman
STB
București
18:36
Chișinău
18:45
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
19:00
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Vama Veche
Negru Vodă
Corbu
Agigea
Năvodari
Comana
2 Mai
Constanța
Amzacea
Limanu
Lazu
Valu lui Traian
Saturn
Murfatlar
Lumina
Mamaia Sat
Topraisar
Jupiter
Movilița
Mamaia
Poiana
Poarta Albă
Neptun
Ovidiu
Techirghiol
Nisipari
Castelu
Medgidia
Satu Nou
Mircea Vodă
Făclia
Cernavodă
Fetești
Drajna
Cumpăna
Moinești
Comănești
Târgu Ocna
Onești
Căiuți
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Piatra Neamț
Buhuși
Bacău
Adjud
Panciu
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Iași
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
STB
București
19:06
Chișinău
19:15
Zărnești
Feldioara
Făgăraș
Întorsura Buzăului
Vulcan
Cernat
Stupini
Hălchiu
Vama Buzăului
Turia
Toplița
Râşnov
Mândra
Șercaia
Odorheiu Secuiesc
Cristian
Sânzieni
Bod
Prejmer
Gheorgheni
Sînpetru
Perșani
Tărlungeni
Târgu Secuiesc
Catalina
Bălan
Vlădeni
Codlea
Miercurea-Ciuc
Zăbala
Sânsimion
Ghimbav
Covasna
Pachia
Sânmartin
Brateș
Ciucani
Cozmeni
Reci (Ram. Petrom)
Moacșa
Tușnad
Sântionlunca
Tușnadu Nou
Bixad
Ozun
Micfalău
Malnaș
Brașov
Bodoc
Săcele
Sfântu-Gheorghe
Predeal
Chilieni
Coșeni
Azuga
Chichiș
Bușteni
Sinaia
Lunca Câlnicului
Hărman
Comarnic
Câmpina
Ploiești
19:20
Vaslui
Bârlad
Tecuci
Târgu Ocna
Onești
Adjud
Focșani
Râmnicu Sărat
Mărășești
Panciu
Buzău
Urziceni
19:30
Direct Aeroport CT
Albești
Săcele
Moșneni
Cotu Văii
Dulcești
Corbu
Năvodari
Negru Vodă
Pecineaga
Vama Veche
Lumina
Chirnogeni
Ovidiu
2 Mai
Comana
Limanu
Palazu Mare
Amzacea
Topraisar
Movilița
Mangalia
23 August
Costinești
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Constanța
Medgidia
Cernavodă
Fetești
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Sfântu-Gheorghe
Brașov
Premier Tour
Constanța
Tulcea
Babadag
Nicolae Bălcescu
Ciucurova
Hârșova
Slobozia
STB
București
19:36
B&B Travel
Târgu Jiu
Horezu
Râmnicu Vâlcea
Pitești
19:45
Feldioara
Cristian
Sfântu-Gheorghe
Codlea
Săcele
Sînpetru
Poiana Brașov
Zărnești
Ghimbav
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Comarnic
19:50
Iași
Roman
Bacău
Adjud
Focșani
Buzău
Urziceni
20:00
TransMarian Braila
Galați
Brăila
Ianca
Făurei
Cilibia
Buzău
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Nicolae Bălcescu
Corbu
Negru Vodă
Năvodari
Mihail Kogălniceanu
Cotu Văii
Albești
Mamaia Sat
Constanța
Lumina
Comana
Limanu
Mamaia
Amzacea
Poiana
2 Mai
Valu lui Traian
Topraisar
Movilița
Murfatlar
Ovidiu
Mangalia
Techirghiol
Poarta Albă
Nisipari
Agigea
Castelu
Cumpăna
Medgidia
Lazu
Venus
Satu Nou
Neptun
Mircea Vodă
Olimp
Făclia
Costinești
Ștefan cel Mare
Saligny
Cernavodă
23 August
Dulcești
Fetești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Sir Trans
Constanța
Corbu
Negru Vodă
Vama Veche
Agigea
Constanța
Comana
2 Mai
Năvodari
Amzacea
Valu lui Traian
Limanu
Lazu
Lumina
Mamaia Sat
Murfatlar
Topraisar
Saturn
Jupiter
Movilița
Poiana
Mamaia
Poarta Albă
Ovidiu
Neptun
Techirghiol
Nisipari
Castelu
Medgidia
Satu Nou
Mircea Vodă
Făclia
Cernavodă
Fetești
Drajna
Cumpăna
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Normandia Transfer
Horezu
Băile Govora
Râmnicu Vâlcea
Pitești
Întorsura Buzăului
Făgăraș
Vulcan
Zărnești
Feldioara
Cernat
Râşnov
Turia
Hălchiu
Mândra
Vama Buzăului
Toplița
Stupini
Bod
Prejmer
Sânzieni
Odorheiu Secuiesc
Șercaia
Cristian
Tărlungeni
Perșani
Gheorgheni
Sînpetru
Târgu Secuiesc
Catalina
Vlădeni
Bălan
Zăbala
Miercurea-Ciuc
Codlea
Ghimbav
Sânsimion
Covasna
Sânmartin
Pachia
Ciucani
Brateș
Reci (Ram. Petrom)
Cozmeni
Tușnad
Moacșa
Tușnadu Nou
Sântionlunca
Ozun
Bixad
Micfalău
Malnaș
Brașov
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Chilieni
Coșeni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Hărman
STB
București
20:06
B&B Travel
Craiova
Balș
Slatina
Scornicești
Pitești
20:15
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
20:30
Premier Tour
Constanța
STB
București
20:36
Piatra Neamț
Adjud
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
20:40
Chișinău
20:45
Toplița
Odorheiu Secuiesc
Gheorgheni
Bălan
Miercurea-Ciuc
Sânsimion
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Brașov
Sfântu-Gheorghe
Chilieni
Coșeni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Hărman
20:50
Zărnești
Vulcan
Feldioara
Toplița
Râşnov
Stupini
Hălchiu
Bod
Odorheiu Secuiesc
Cristian
Sînpetru
Gheorgheni
Bălan
Codlea
Miercurea-Ciuc
Sânsimion
Ghimbav
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Brașov
Bodoc
Săcele
Sfântu-Gheorghe
Predeal
Chilieni
Azuga
Coșeni
Bușteni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Sinaia
Hărman
Comarnic
Câmpina
Ploiești
Rădăuți
Fălticeni
Suceava
Cristești
Roman
Bacău
Adjud
Tișița
21:00
Direct Aeroport CT
Moșneni
Săcele
Corbu
Dulcești
Năvodari
Pecineaga
Vama Veche
Lumina
Ovidiu
2 Mai
Palazu Mare
Limanu
Mangalia
23 August
Costinești
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Constanța
Medgidia
Cernavodă
Fetești
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Negru Vodă
Corbu
Vama Veche
Năvodari
Comana
2 Mai
Constanța
Limanu
Valu lui Traian
Amzacea
Murfatlar
Lumina
Topraisar
Mamaia Sat
Saturn
Poiana
Jupiter
Mamaia
Movilița
Poarta Albă
Neptun
Techirghiol
Ovidiu
Mangalia
Nisipari
Castelu
Medgidia
23 August
Satu Nou
Costinești
Mircea Vodă
Tuzla
Făclia
Eforie Sud
Cernavodă
Eforie Nord
Fetești
Agigea
Drajna
Lazu
Cumpăna
STB
București
21:06
Chișinău
21:15
Codlea
Ghimbav
Feldioara
Cristian
Sfântu-Gheorghe
Săcele
Sînpetru
Poiana Brașov
Zărnești
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Comarnic
21:20
Vaslui
Bârlad
Tecuci
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
21:30
Sir Trans
Constanța
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Moinești
Comănești
Târgu Ocna
Onești
Căiuți
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Piatra Neamț
Buhuși
Bacău
Adjud
Panciu
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Iași
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Adjud
Tișița
Focșani
Râmnicu Sărat
Buzău
Urziceni
Sfântu-Gheorghe
Brașov
STB
București
21:36
TransMarian Braila
Galați
Brăila
Ianca
Făurei
Cilibia
Buzău
22:00
Premier Tour
Constanța
STB
București
22:06
Direct Aeroport CT
Moșneni
Albești
Săcele
Cotu Văii
Corbu
Dulcești
Negru Vodă
Năvodari
Pecineaga
Lumina
Vama Veche
Chirnogeni
2 Mai
Comana
Ovidiu
Limanu
Palazu Mare
Amzacea
Topraisar
Movilița
Mangalia
23 August
Costinești
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Constanța
Medgidia
Cernavodă
Fetești
22:30
B&B Travel
Craiova
Balș
Slatina
Scornicești
Pitești
Corbu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Negru Vodă
Năvodari
Cotu Văii
Constanța
Mamaia Sat
Albești
Comana
Limanu
Mamaia
Lumina
Poiana
Amzacea
2 Mai
Valu lui Traian
Topraisar
Mangalia
Movilița
Murfatlar
Ovidiu
Poarta Albă
Techirghiol
Nisipari
Agigea
Cumpăna
Castelu
Medgidia
Lazu
Satu Nou
Venus
Mircea Vodă
Neptun
Făclia
Olimp
Costinești
Ștefan cel Mare
Saligny
Cernavodă
23 August
Dulcești
Fetești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
STB
București
22:36
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
23:00
Galați
Brăila
Ianca
Buzău
Sir Trans
Constanța
Corbu
Vama Veche
Negru Vodă
Comana
2 Mai
Constanța
Năvodari
Limanu
Valu lui Traian
Amzacea
Lumina
Murfatlar
Mamaia Sat
Topraisar
Saturn
Movilița
Poiana
Mamaia
Jupiter
Neptun
Ovidiu
Techirghiol
Poarta Albă
Nisipari
Mangalia
Castelu
Medgidia
Satu Nou
23 August
Costinești
Mircea Vodă
Tuzla
Făclia
Cernavodă
Eforie Sud
Eforie Nord
Fetești
Drajna
Agigea
Lazu
Cumpăna
STB
București
23:06
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
23:30
STB
București
23:36
Iași
Roman
Bacău
Adjud
Focșani
Buzău
Urziceni
23:50
Poiana Brașov
Sînpetru
Zărnești
Ghimbav
Codlea
Feldioara
Cristian
Sfântu-Gheorghe
Săcele
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Comarnic