Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Sinaia | 00:15 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Predeal Azuga Bușteni | 01:45 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Sinaia | 02:15 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Predeal Azuga Bușteni | 03:45 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Sinaia | 04:15 |
---|
Uranopoli (Sfântul Munte Athos) Salonic | 04:40 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Sinaia | 05:15 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Predeal Azuga Bușteni | 05:45 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Sinaia | 07:15 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Predeal Azuga Bușteni | 07:45 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Sinaia | 09:15 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Predeal Azuga Bușteni | 09:45 |
---|
Grup Atyc Onești Oituz Poiana Sărată Brețcu Lemnia Târgu Secuiesc Cernat Ozun Hărman Brașov Timișu de Jos Predeal Azuga Bușteni | 10:20 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Sinaia | 11:15 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Predeal Azuga Bușteni | 11:45 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Sinaia | 13:15 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Predeal Azuga Bușteni | 13:45 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Sinaia | 15:15 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Predeal Azuga Bușteni | 15:45 |
---|
Grup Atyc Târgoviște Aninoasa Doicești Lăculețe Pucioasa Moțăeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietroșița Moroeni Glod Sinaia | 15:55 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Sinaia | 17:15 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Predeal Azuga Bușteni | 17:45 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Sinaia | 19:15 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Predeal Azuga Bușteni | 19:45 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Sinaia | 21:15 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Predeal Azuga Bușteni | 21:45 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Sinaia | 22:45 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Predeal Azuga Bușteni | 23:45 |