05:30 | Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
06:45 | Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
07:15 | Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
07:45 | Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
08:30 | Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei |
---|
Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
09:30 | Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
10:30 | Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei |
---|
11:45 | Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
12:15 | Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei |
---|
13:45 | Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
14:15 | Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei |
---|
15:15 | Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
15:45 | Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei |
---|
Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
16:30 | Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei |
---|
17:00 | Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
17:15 | Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
18:15 | Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei |
---|
19:15 | Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei |
---|
20:45 | Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei |