Română
English
Magyar
Українська
Română
English
Magyar
Українська
Program curse
București - Timisoara
București - Iași
Cluj - Brașov
București - Sibiu
Brașov - Aeroport Otopeni (OTP)
Iași - Brașov
Arad - Brașov
Craiova - București
Cluj - Baia Mare
Cluj - Iași
Iași - Sibiu
București - Alba Iulia
Baia Mare - Cluj
Cluj - Timișoara
Chișinău - Iași
Rezervări
Rezervă acum
Biletele mele
Verificare bilet
Închirieri
Despre
Despre Autogari.RO
Blog
Contact
Căutare
Închide
Din
Localitate plecare
Către
Localitate sosire
Zi plecare
Zi plecare
Pasageri
Pasageri
Adulți
Pensionari
Studenți
Elevi
Copii
Caută
Peco Mol (iesirea spre Brasov)
Targu Secuiesc
, Romania
Deschideți în Hărți
Plecări din Peco Mol (iesirea spre Brasov)
Ora
Către
01:39
Praga
Dresda
Berlin
Hamburg
Flensburg
Padborg
Åbenrå
Kolding
Vejle
Odense
Horsens
Nyborg
Århus
Slagelse
Ringsted
Copenhagen
Aalborg
Halmstad
Varberg
Göteborg
Praga
Dresda
Berlin
Malmö
Landskrona
Helsingborg
Ljungby
Växjö
Jönköping
Linköping
Norrköping
Nyköping
Södertälje
Stockholm
Brașov
04:00
Bonțida
04:45
Pletl
Ansbach
Crailsheim
Öhringen
Heilbronn
Heidelberg
Passau
Regensburg
Nürnberg
Würzburg
Aschaffenburg
Frankfurt
Gisen
Siegen
Koln
Düsseldorf
Essen
Dortmund
Pletl
Mühldorf
Rastatt
Waldkraiburg
Baden-Baden
Bühl
Offenburg
Lahr
Freiburg im Breisgau
Deggendorf
Landshut
München
Augsburg
Ulm
Stuttgart
Pforzheim
Karlsruhe
Heidelberg
Mannheim
Pletl
Brașov
05:05
Onești
Bacău
Roman
Pașcani
Târgu Frumos
Cotnari
Hârlău
Flămânzi
Botoșani
Dorohoi
06:00
Morningstar Tour
Otopeni Aeroport
06:25
Morningstar Tour
Otopeni Aeroport
07:10
Morningstar Tour
Otopeni Aeroport
07:30
GENESE TRANSPORT
Covasna
Sfântu-Gheorghe
Brașov
Rupea
Sighișoara
Târgu-Mureș
Turda
Cluj Napoca
Morningstar Tour
Otopeni Aeroport
07:50
Onești
Bacău
Zăpodia
Dragomirești
Ivănești
Hârșoveni
Laza
Pușcași
Rediu
Vaslui
Muntenii de Jos
Băcăoani
Secuia
Crasna
Huși
07:55
Grup Atyc
Cernat
Ozun
Hărman
Brașov
Timișu de Jos
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Moroeni
Glod
Pietroșița
Dealu Mare
Buciumeni
Fieni
Moțăeni
Pucioasa
Lăculețe-Gară
Doicești
Aninoasa
Târgoviște
08:05
Brescia
Bergamo
Milano
Novara
Torino
Gonàrs
Verona
Brescia
Piacenza
Tortona
Ventimiglia
Nice
Puget-sur Argens
Marseille
Lançon-Provence
Nîmes
Montpellier
Perpignan
La Jonquera
Figueras
Girona
Barcelona
Vilafranca del Penedès
Montblanch
Lérida
Fraga
Pina de Ebro
Zaragoza
Alfamén
Calatayud
Guadalajara
Meco
Alcalá de Henares
Coslada
Madrid
Arganda del Rey
Tarancón
Cabezamesada
Corral de Almaguer
Quintanar de la Orden
Miguel Esteban
Alcázar de San Juan
Pedro Muñoz
Tomelloso
Barcelona
Vilafranca del Penedès
Tarragona
Salou
L'Hospitalet de l'Infant
Baix Ebre
Amposta
Benicarló
Castellón de la Plana
Valencia
Albacete
La Roda
San Clemente
Villarrobledo
Tomelloso
La Solana
Valdepeñas
Bailén
Linares
Úbeda
Jaén
Andújar
Montoro
Córdoba
Écija
Carmona
Sevilla
Pilas
Bollullos par del Condado
Almonte
El Rocío
Rociana
Lucena del Puerto
Moguer
Palos de la Frontera
Mazagón
Huelva
Gibraleón
Cartaya
Ayamonte
Barcelona
Vilafranca del Penedès
Tarragona
Salou
L'Hospitalet de l'Infant
Baix Ebre
Amposta
Benicarló
Castellón de la Plana
Valencia
Játiva
Aielo de Malferit
38.822849, -0.606998
Alcoi
Oliva
Denia
Benidorm
Alicante
Elche
Murcia
Lorca
Puerto Lumbreras
Huercal Overa
Vera
Balisa
Almería
Roquetas de Mar
El Ejido
Adra
Castell de Ferro
Motril
Granada
Vélez-Málaga
Málaga
Narbonne
Carcassonne
Pau
Bayonne
Biriatou
San Sebastián
Bilbao
Vitoria-Gasteiz
Miranda de Ebro
Santander
Torrelavega
Logroño
Gijón
Oviedo
Valladolid
León
Lugo
La Coruña
Vigo
Brașov
Arad
08:40
Sfântu-Gheorghe
Brașov
Făgăraș
Sibiu
Sebeș
Alba Iulia
Teiuș
Aiud
Turda
Cluj Napoca
Florești
09:00
Sfântu-Gheorghe
Brașov
Făgăraș
Sibiu
Sebeș
Alba Iulia
Teiuș
Aiud
Turda
Cluj Napoca
Florești
09:30
Morningstar Tour
Otopeni Aeroport
10:00
Brețcu
Onești
Bacău
Roznov
Piatra Neamț
Bicaz
Sfântu-Gheorghe
Brașov
Făgăraș
Sibiu
Sebeș
Alba Iulia
Teiuș
Aiud
Turda
Cluj Napoca
Florești
Brașov
10:20
Brașov
Făgăraș
Sibiu
Sebeș
Deva
Lugoj
Timișoara
Arad
12:00
Covasna
Sfântu-Gheorghe
Brașov
12:15
Onești
Adjud
Focșani
Galați
Brăila
13:00
Arad
Brașov
13:30
SC ESV TRANS LOGISTICS SRL
Brașov
Făgăraș
Sibiu
Sebeș
Orăștie
Deva
Lugoj
Timișoara
13:50
Partanna
Contessa Entellina
Taormina
Salemi
Santa Ninfa
Giarre
Campobello di Mazara
Acireale
Catania
Castelvetrano
Ribera
Lentini
Caltabellotta
Siracusa
Sciacca
Menfi
Avola
Mazara del Vallo
Lido di Mondello
Strasatti
Rosolini
Modica
Marsala
Marausa
Ragusa
Paceco
Vittoria
Agrigento
Caltanissetta
Pince
Udine
Pordenone
Mestre
Veneția
Padova
Verona
Ferrara
Bologna
Prato
Firenze
Arezzo
Orvieto
Orte
Roma
Frosinone
Ceprano
Teano
Casino
Caserta
San Nicola
Mercato San Severino
Nola
Napoli
Montoro
Salerno
Battipaglia
Eboli
Campania
Contursi
Potenza
Polla
Sala Consilina
Padula
Lagonegro
Corigliano Calabro
Rossano
Tarsia
Rende
Cosenza
Falerna
Lauria Inferiore
Castrovillari
Lamezia Terme
Pizzo
Vibo Valentia
Rosarno
Gioia Tauro
Palmi
Villa San Giovanni
Reggio di Calabria
Messina
Spadafora
Milazzo
Barcellona-Pozzo di Gotto
Patti
Falcone
Brolo
Capo d'Orlando
Rocca di Capri Leone
Sant'Agata di Militello
Santo Stefano di Camastra
Tusa
Cefalù
Termini Imerese
Bagheria
Palermo
Partinico
Castellammare del Golfo
Alcamo
Trapani
13:55
SC ESV TRANS LOGISTICS SRL
Onești
Adjud
Focșani
Tecuci
Brăila
Galați
14:00
Onești
Adjud
Tecuci
Galați
Onești
Adjud
Focșani
Tecuci
Brăila
Galați
14:15
Covasna
Sfântu-Gheorghe
Brașov
Ghimbav
Codlea
14:50
Onești
Bacău
Zăpodia
Dragomirești
Ivănești
Hârșoveni
Laza
Pușcași
Rediu
Vaslui
Muntenii de Jos
Băcăoani
Secuia
Crasna
Huși
15:00
BEPS TRAVEL
Swords
Newbridge
Drogheda
Kildare
Portlaoise
Dundalk
Newry
Roscrea
Portadown
Nenagh
Dungannon
Cookstown
Limerick
Shannon
Maghera
Antrim
Lisburn
Belfast
Győr
Bratislava
Malacky
Brno
Jihlava
Humpolec
Praga
Plzeň
Amberg
Nürnberg
Ansbach
Crailsheim
Heilbronn
Sinsheim
Heidelberg
Mannheim
Kaiserslautern
Homburg
Saarbrücken
Saarlouis
Luxembourg
Metz
Verdun-sur-Meuse
Châlons-en-champagne
Reims
Château-Thierry
Paris
Dreux
Sées
Argentan
Falaise
Caen
Bayeux
Valognes
Cherbourg
Wexford
Waterford
Kilkenny
Carlow
Naas
Dublin
BEPS TRAVEL
Zug
Chur
Augsburg
Baden
Aarau
Günzburg
Lucerne
Ulm
Oftringen
Thun
Göppingen
Brig
Basel
Stuttgart
Visp
Solothurn
Tübingen
Delémont
Sion
Martigny-Combe
La Chaux-de-Fonds
Reutlingen
Balingen
Yverdon-les-Bains
Rottweil
Villingen-Schwenningen
Tuttlingen
Singen
Konstanz
Győr
Viena
Sankt Pölten
Linz
Wels
München
Memmingen
Biberach an der Riß
Ravensburg
Wangen im Allgäu
Lindau
Dornbirn
Sankt Gallen
Wil
Winterthur
Zürich
Biel
Berna
Neuchâtel
Fribourg
Montreux
Lausanne
Geneva
BEPS TRAVEL
Hamar
Vejle
Malmö
Horsens
Helsingborg
Lillehammer
Brande
Halmstad
Göteborg
Herning
Uddevalla
Holstebro
Strömstad
Ikast
Silkeborg
Sarpsborg
Fredrikstad
Skanderborg
Århus
Moss
Viborg
Oslo
Randers
Drammen
Tønsberg
Hobro
Sandefjord
Hadsund
Støvring
Larvik
Aalborg
Porsgrunn
Tvedestrand
Arendal
Grimstad
Lillesand
Søgne
Mandal
Győr
Stavanger
Bratislava
Malacky
Haugesund
Bergen
Brno
Jihlava
Humpolec
Praga
Ústí nad Labem
Dresda
Leipzig
Berlin
Rostock
Hamburg
Neumünster
Kiel
Rendsburg
Schleswig
Flensburg
Søndenbro
Åbenrå
Haderslev
Kolding
Fredericia
Odense
Slagelse
Køge
Copenhagen
BEPS TRAVEL
Debrecen
Budapesta
BEPS TRAVEL
Reading
Luton
Milton Keynes
Oxford
Swindon
Bedford
Cambridge
Cheltenham
Peterborough
Kettering
Hereford
Northampton
Coventry
Worcester
Leicester
Loughborough
Birmingham
Derby
Wolverhampton
Telford
Nottingham
Mansfield
Stoke on Trent
Crewe
Chesterfield
Manchester
Sheffield
Warrington
Doncaster
Bradford
Liverpool
Leeds
Wigan
Kingston upon Hull
Blackburn
York
Preston
Blackpool
Darlington
Middlesbrough
Lancaster
Kendal
Durham
Sunderland
Penrith
Newcastle upon Tyne
Carlisle
Dumfries
Edinburgh
Livingston
Glasgow
Kirkcaldy
Dunfermline
Falkirk
Stirling
Dunblane
Perth
Dundee
Stonehaven
Aberdeen
Győr
Bratislava
Malacky
Brno
Jihlava
Humpolec
Praga
Chomutov
Chemnitz
Zwickau
Gera
Jena
Erfurt
Eisenach
Bad Hersfeld
Giesen
Dillenburg
Siegen
Olpe
Koln
Düren
Aachen
Liège
Namur
Charleroi
Mons
Tournai
Kortrijk
Lille
Dunkerque
Calais
Dover
Canterbury
Maidstone
Londra
16:00
Onești
Adjud
Tecuci
Galați
16:30
Covasna
Sfântu-Gheorghe
Hărman
Brașov
Aeroport Ghimbav-Brașov
17:45
Covasna
Sfântu-Gheorghe
Brașov
18:00
Grup Atyc
Lemnia
Brețcu
Poiana Sărată
Oituz
Onești
Onești
Adjud
Tișița
Focșani
Nanesti
Galați
Brăila
18:15
Onești
Adjud
Focșani
Galați
Brăila
18:30
Onești
Adjud
Tecuci
Galați
19:10
GENESE TRANSPORT
Onești
Adjud
Tișița
Focșani
19:30
Onești
Adjud
Tecuci
Galați
Sosiri în Peco Mol (iesirea spre Brasov)
De la
Ora
Codlea
Ghimbav
Brașov
Sfântu-Gheorghe
Covasna
05:05
Morningstar Tour
Otopeni Aeroport
06:20
Morningstar Tour
Otopeni Aeroport
06:50
Morningstar Tour
Otopeni Aeroport
07:20
Arad
07:30
GENESE TRANSPORT
Focșani
Tișița
Adjud
Onești
Brașov
Sfântu-Gheorghe
07:50
Grup Atyc
Onești
Oituz
Poiana Sărată
Brețcu
Lemnia
07:55
Brăila
Galați
Focșani
Adjud
Onești
08:40
Brăila
Galați
Hanu Conache
Focșani
Tișița
Adjud
Onești
09:00
BEPS TRAVEL
Chur
Yverdon-les-Bains
Geneva
Martigny-Combe
Konstanz
Singen
La Chaux-de-Fonds
Lausanne
Sion
Visp
Tuttlingen
Montreux
Delémont
Brig
Fribourg
Villingen-Schwenningen
Solothurn
Berna
Rottweil
Basel
Thun
Oftringen
Neuchâtel
Lucerne
Balingen
Zug
Reutlingen
Biel
Aarau
Zürich
Baden
Tübingen
Winterthur
Stuttgart
Wil
Göppingen
Sankt Gallen
Ulm
Günzburg
Dornbirn
Augsburg
Lindau
Wangen im Allgäu
Ravensburg
Biberach an der Riß
Memmingen
München
Wels
Linz
Sankt Pölten
Viena
Győr
BEPS TRAVEL
Bergen
Aalborg
Lillehammer
Haugesund
Støvring
Hamar
Hadsund
Stavanger
Mandal
Hobro
Randers
Søgne
Viborg
Lillesand
Århus
Grimstad
Arendal
Skanderborg
Tvedestrand
Silkeborg
Ikast
Porsgrunn
Larvik
Holstebro
Herning
Sandefjord
Brande
Tønsberg
Drammen
Horsens
Vejle
Oslo
Moss
Fredrikstad
Sarpsborg
Strömstad
Uddevalla
Göteborg
Halmstad
Helsingborg
Malmö
Copenhagen
Køge
Slagelse
Odense
Fredericia
Kolding
Haderslev
Åbenrå
Søndenbro
Flensburg
Schleswig
Rendsburg
Kiel
Neumünster
Hamburg
Rostock
Berlin
Leipzig
Dresda
Ústí nad Labem
Praga
Humpolec
Jihlava
Brno
Malacky
Bratislava
Győr
BEPS TRAVEL
Budapesta
Debrecen
BEPS TRAVEL
Londra
Glasgow
Aberdeen
Maidstone
Dumfries
Stonehaven
Dundee
Canterbury
Carlisle
Perth
Penrith
Dover
Calais
Dunblane
Kendal
Lancaster
Stirling
Dunkerque
Blackpool
Lille
Falkirk
Preston
Kortrijk
Dunfermline
Tournai
Kirkcaldy
Blackburn
Wigan
Mons
Livingston
Liverpool
Charleroi
Edinburgh
Warrington
Namur
Newcastle upon Tyne
Sunderland
Manchester
Liège
Aachen
Crewe
Durham
Düren
Stoke on Trent
Middlesbrough
Telford
Darlington
Koln
Wolverhampton
York
Olpe
Kingston upon Hull
Siegen
Birmingham
Leeds
Worcester
Dillenburg
Hereford
Bradford
Giesen
Bad Hersfeld
Doncaster
Cheltenham
Sheffield
Eisenach
Swindon
Erfurt
Chesterfield
Mansfield
Oxford
Jena
Nottingham
Gera
Reading
Zwickau
Derby
Chemnitz
Loughborough
Chomutov
Leicester
Praga
Coventry
Northampton
Humpolec
Jihlava
Kettering
Brno
Peterborough
Malacky
Cambridge
Bedford
Bratislava
Milton Keynes
Győr
Luton
BEPS TRAVEL
Belfast
Shannon
Lisburn
Limerick
Nenagh
Antrim
Maghera
Cookstown
Roscrea
Dungannon
Portlaoise
Portadown
Kildare
Newbridge
Newry
Dundalk
Drogheda
Swords
Dublin
Naas
Carlow
Kilkenny
Waterford
Wexford
Cherbourg
Valognes
Bayeux
Caen
Falaise
Argentan
Sées
Dreux
Paris
Château-Thierry
Reims
Châlons-en-champagne
Verdun-sur-Meuse
Metz
Luxembourg
Saarlouis
Saarbrücken
Homburg
Kaiserslautern
Mannheim
Heidelberg
Sinsheim
Heilbronn
Crailsheim
Ansbach
Nürnberg
Amberg
Plzeň
Praga
Humpolec
Jihlava
Brno
Malacky
Bratislava
Győr
Aeroport Ghimbav-Brașov
Brașov
Hărman
Sfântu-Gheorghe
Covasna
10:00
Brăila
Galați
Focșani
Adjud
Onești
Brăila
Galați
Tecuci
Focșani
Bolotești
Vidra
Valea Sării
Tulnici
Lepșa
Greșu
Ojdula
Galați
Brăila
Tecuci
Focșani
Adjud
Onești
10:20
Torino
Paceco
Marausa
Moncalieri
Alba
Marsala
Strasatti
Casale Monferrato
Mazara del Vallo
San Germano Vercellese
Agrigento
Moncalvo
Avellino
Caltanissetta
Menfi
Asti
Vittoria
Mercogliano
Sciacca
Caltabellotta
Trapani
Baiano
Ragusa
Alessandria
Alcamo
Modica
Voghera
Ribera
Pavia
Rosolini
Castelvetrano
Castellammare del Golfo
Monteforte Irpino
Nola
Partinico
Campobello di Mazara
Stradella
Avola
Palermo
Siracusa
Marigliano
Castel San Giovanni
Santa Ninfa
Torre del Greco
Piacenza
Salemi
Cefalù
Tusa
Partanna
Scafati
Catania
Caorso
Acireale
Santo Stefano di Camastra
Nocera Superiore
Cremona
Baronissi
Minerbe
Giarre
Sant'Agata di Militello
Rocca di Capri Leone
Taormina
Fisciano
Ghedi
Brolo
Chivasso
Falcone
Santhià
Solofra
Patti
Spasu
Sala
Barcellona-Pozzo di Gotto
Biandrate
Milazzo
Novara
Arluno
San Michele di Serino
Pero
Atripalda
Messina
Reggio di Calabria
Milano
Acerno
Monza
Montecorvino Rovella
Villa San Giovanni
Rosarno
Trezzo sull'Adda
Lamezia Terme
Dalmine
Controne
Bergamo
Falerna
Agropoli
Cosenza
Rovato
Lauria Inferiore
Ospitaletto
Capaccio
Brescia
Bellizzi Irpino
Lagonegro
Villa Nuova
Sala Consilina
Peschiera
Polla
Contursi
Sommacampagna
Campania
San Bonifacio
Eboli
Battipaglia
Vicenza
Grisignano di Zocco
Pontecagnano
Salerno
Montoro
Napoli
Mercato San Severino
Nola
Casino
Ceprano
Frosinone
Roma
Orte
Orvieto
Arezzo
Firenze
Prato
Bologna
Ferrara
Latisana
Verona
Padova
Veneția
Portogruaro
Pordenone
Trieste
Plezzo di Tarvisio
Mestre
Udine
Gonàrs
Villach
Pince
10:40
Huși
Crasna
Secuia
Băcăoani
Muntenii de Jos
Vaslui
Rediu
Pușcași
Laza
Hârșoveni
Ivănești
Dragomirești
Zăpodia
Bacău
Onești
12:00
Florești
Cluj Napoca
Turda
Aiud
Teiuș
Alba Iulia
Sebeș
Sibiu
Făgăraș
Brașov
Sfântu-Gheorghe
12:15
Botoșani
Copălău
Cotu
Flămânzi
Frumușica
Rădeni
Hârlău
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Onești
13:00
SC ESV TRANS LOGISTICS SRL
Galați
Brăila
Tecuci
Focșani
Adjud
Onești
13:30
Torino
Novara
Milano
Bergamo
Brescia
13:40
Tomelloso
Pedro Muñoz
Alcázar de San Juan
Miguel Esteban
Quintanar de la Orden
Corral de Almaguer
Cabezamesada
Tarancón
Arganda del Rey
Madrid
Coslada
Alcalá de Henares
Meco
Guadalajara
Calatayud
Alfamén
Zaragoza
Pina de Ebro
Fraga
Lérida
Montblanch
Vilafranca del Penedès
Barcelona
Girona
Figueras
La Jonquera
Le Perthus
Perpignan
Montpellier
Nîmes
Lançon-Provence
Marseille
Puget-sur Argens
Le Cannet
Nice
Ventimiglia
Tortona
Piacenza
Brescia
Verona
Mestre
Gonàrs
Ayamonte
Cartaya
Gibraleón
Huelva
Mazagón
Palos de la Frontera
Moguer
Lucena del Puerto
Rociana
El Rocío
Almonte
Bollullos par del Condado
Pilas
Sevilla
Carmona
Écija
Córdoba
Montoro
Andújar
Jaén
Úbeda
Linares
Bailén
Valdepeñas
La Solana
Tomelloso
Villarrobledo
San Clemente
La Roda
Albacete
Valencia
Castellón de la Plana
Benicarló
Amposta
Baix Ebre
L'Hospitalet de l'Infant
Salou
Tarragona
Vilafranca del Penedès
Barcelona
Málaga
Vélez-Málaga
Granada
Motril
Castell de Ferro
Adra
El Ejido
Roquetas de Mar
Almería
Balisa
Vera
Huercal Overa
Puerto Lumbreras
Lorca
Murcia
Elche
Alicante
Benidorm
Denia
Oliva
Alcoi
38.822849, -0.606998
Aielo de Malferit
Játiva
Valencia
Barcelona
Vigo
Lugo
León
Oviedo
Gijón
Torrelavega
Santander
Bilbao
San Sebastián
Biriatou
Bayonne
Pau
Carcassonne
Narbonne
Arad
Brașov
SC ESV TRANS LOGISTICS SRL
Timișoara
Lugoj
Deva
Orăștie
Sebeș
Sibiu
Făgăraș
Brașov
13:55
Cluj Napoca
Turda
Târgu-Mureș
Bălăușeri
Sighișoara
Brașov
14:00
Arad
Timișoara
Lugoj
Deva
Sebeș
Sibiu
Făgăraș
Brașov
Dorohoi
Botoșani
Flămânzi
Hârlău
Cotnari
Târgu Frumos
Pașcani
Roman
Bacău
Onești
14:15
Morningstar Tour
Otopeni Aeroport
14:20
Brașov
Sfântu-Gheorghe
14:50
Cluj Napoca
Turda
Târgu-Mureș
Bălăușeri
Sighișoara
Brașov
16:00
Pletl
Heidelberg
Dortmund
Heilbronn
Essen
Düsseldorf
Öhringen
Koln
Crailsheim
Siegen
Ansbach
Gisen
Frankfurt
Aschaffenburg
Würzburg
Nürnberg
Regensburg
Passau
16:15
Pletl
Brașov
Pletl
Waldkraiburg
Freiburg im Breisgau
Lahr
Mühldorf
Offenburg
Bühl
Baden-Baden
Rastatt
Mannheim
Heidelberg
Karlsruhe
Pforzheim
Stuttgart
Ulm
Augsburg
München
Landshut
Deggendorf
Bicaz
Piatra Neamț
Roznov
Bacău
Onești
Brețcu
16:30
Morningstar Tour
Otopeni Aeroport
17:40
Huși
Crasna
Secuia
Băcăoani
Muntenii de Jos
Vaslui
Rediu
Pușcași
Laza
Hârșoveni
Ivănești
Dragomirești
Zăpodia
Bacău
Onești
17:45
Grup Atyc
Târgoviște
Aninoasa
Doicești
Lăculețe
Pucioasa
Moțăeni
Fieni
Buciumeni
Dealu Mare
Pietroșița
Moroeni
Glod
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Jos
Brașov
Hărman
Ozun
Cernat
18:00
Florești
Cluj Napoca
Turda
Aiud
Teiuș
Alba Iulia
Sebeș
Sibiu
Făgăraș
Brașov
Sfântu-Gheorghe
Florești
Cluj Napoca
Turda
Aiud
Teiuș
Alba Iulia
Sebeș
Sibiu
Făgăraș
Brașov
Sfântu-Gheorghe
18:15
Cluj Napoca
Turda
Târgu-Mureș
Bălăușeri
Sighișoara
Brașov
18:30
Stockholm
Södertälje
Nyköping
Norrköping
Linköping
Jönköping
Varberg
Halmstad
Göteborg
Halmstad
Växjö
Ljungby
Helsingborg
Landskrona
Malmö
Berlin
Dresda
Praga
19:00
Brașov
GENESE TRANSPORT
Cluj Napoca
Turda
Târgu-Mureș
Sighișoara
Rupea
Brașov
Sfântu-Gheorghe
Covasna
19:10
Cluj Napoca
Turda
Târgu-Mureș
Bălăușeri
Sighișoara
Brașov
19:30
Brașov
21:30