Plecare:
Sosire:
Data:
Română
Autocare, autobuze și microbuze Joi, 24 Apr 2014

Curse Bucuresti - Constanta

Parteneri Autogari.RO pe relatia Bucuresti - Constanta
  Mijloc Plecare
Bucuresti
Durata Sosire
Constanta
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Autogara GSM Trans (Baldovin Parcalabul)

Adresa: Str. Mircea Vulcanescu nr.97, Sector 1
Tel: +4-0743-333.011; +4-0756.49.49.49
  05:30 3h30' 09:00 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  05:30 3h30' 09:00 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  05:30 3h30' 09:00 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  05:30 3h30' 09:00 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  05:30 3h30' 09:00 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  06:15 3h10' 09:25 Comanto Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  06:15 3h10' 09:25 Comanto Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  06:15 3h10' 09:25 Comanto Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  06:15 3h10' 09:25 Comanto Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  07:00 3h30' 10:30 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  07:00 3h30' 10:30 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  07:00 3h30' 10:30 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  07:00 3h30' 10:30 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  07:00 3h30' 10:30 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  07:45 3h10' 10:55 Comanto Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  07:45 3h10' 10:55 Comanto Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  07:45 3h10' 10:55 Comanto Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  07:45 3h10' 10:55 Comanto Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  08:30 3h30' 12:00 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  08:30 3h30' 12:00 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  08:30 3h30' 12:00 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  08:30 3h30' 12:00 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  08:30 3h30' 12:00 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  09:15 3h10' 12:25 Comanto Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  09:15 3h10' 12:25 Comanto Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  09:15 3h10' 12:25 Comanto Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  09:15 3h10' 12:25 Comanto Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  10:00 3h30' 13:30 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  10:00 3h30' 13:30 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  10:00 3h30' 13:30 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  10:00 3h30' 13:30 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  10:00 3h30' 13:30 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  10:45 3h 13:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  10:45 3h 13:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  10:45 3h 13:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  10:45 3h 13:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  10:45 3h 13:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  10:45 3h 13:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  10:45 3h 13:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  11:30 3h 14:30 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  11:30 3h 14:30 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  11:30 3h 14:30 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  11:30 3h 14:30 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  11:30 3h 14:30 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  12:15 3h 15:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  12:15 3h 15:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  12:15 3h 15:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  12:15 3h 15:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  12:15 3h 15:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  12:15 3h 15:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  12:15 3h 15:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  13:00 3h 16:00 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  13:00 3h 16:00 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  13:00 3h 16:00 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  13:00 3h 16:00 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  13:00 3h 16:00 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  13:45 3h 16:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  13:45 3h 16:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  13:45 3h 16:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  13:45 3h 16:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  13:45 3h 16:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  13:45 3h 16:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  13:45 3h 16:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  14:30 3h 17:30 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  14:30 3h 17:30 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  14:30 3h 17:30 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  14:30 3h 17:30 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  14:30 3h 17:30 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  15:15 3h 18:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  15:15 3h 18:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  15:15 3h 18:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  15:15 3h 18:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  15:15 3h 18:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  15:15 3h 18:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  15:15 3h 18:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  16:00 3h 19:00 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  16:00 3h 19:00 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  16:00 3h 19:00 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  16:00 3h 19:00 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  16:00 3h 19:00 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  16:45 3h 19:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  16:45 3h 19:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  16:45 3h 19:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  16:45 3h 19:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  16:45 3h 19:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  16:45 3h 19:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  16:45 3h 19:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  17:30 3h 20:30 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  17:30 3h 20:30 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  17:30 3h 20:30 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  17:30 3h 20:30 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  17:30 3h 20:30 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  18:15 3h 21:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  18:15 3h 21:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  18:15 3h 21:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  18:15 3h 21:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  18:15 3h 21:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  18:15 3h 21:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  18:15 3h 21:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  19:00 3h30' 22:30 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  19:00 3h30' 22:30 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  19:00 3h30' 22:30 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  19:00 3h30' 22:30 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  19:00 3h30' 22:30 Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  19:45 3h 22:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  19:45 3h 22:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  19:45 3h 22:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  19:45 3h 22:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  19:45 3h 22:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  19:45 3h 22:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  19:45 3h 22:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  21:15 3h10' 00:25
(a doua zi)
Comanto Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  21:15 3h10' 00:25
(a doua zi)
Comanto Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  21:15 3h10' 00:25
(a doua zi)
Comanto Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
  21:15 3h10' 00:25
(a doua zi)
Comanto Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
Plecări din:

Statie Parc Izvor

Adresa: B-dul Libertatii, colt cu Splaiul independentei)
  04:30 3h30' 08:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  04:30 3h30' 08:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  04:30 3h30' 08:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  04:30 3h30' 08:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  04:30 3h30' 08:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  04:30 3h30' 08:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  04:30 3h30' 08:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  04:30 3h30' 08:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  04:30 3h30' 08:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  04:30 3h30' 08:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  05:00 3h30' 08:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  05:00 3h30' 08:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  05:00 3h30' 08:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  05:00 3h30' 08:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  05:00 3h30' 08:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  05:00 3h30' 08:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  05:00 3h30' 08:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  05:00 3h30' 08:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  05:00 3h30' 08:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  05:00 3h30' 08:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  09:30 3h30' 13:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  09:30 3h30' 13:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  09:30 3h30' 13:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  09:30 3h30' 13:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  09:30 3h30' 13:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  09:30 3h30' 13:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  09:30 3h30' 13:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  09:30 3h30' 13:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  09:30 3h30' 13:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  09:30 3h30' 13:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  11:00 3h30' 14:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  11:00 3h30' 14:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  11:00 3h30' 14:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  11:00 3h30' 14:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  11:00 3h30' 14:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  11:00 3h30' 14:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  11:00 3h30' 14:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  11:00 3h30' 14:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  11:00 3h30' 14:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  11:00 3h30' 14:30 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  11:30 3h30' 15:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  11:30 3h30' 15:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  11:30 3h30' 15:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  11:30 3h30' 15:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  11:30 3h30' 15:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  11:30 3h30' 15:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  11:30 3h30' 15:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  11:30 3h30' 15:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
  11:30 3h30' 15:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu circulă în perioada
01.04.2014 - 30.05.2014
cursa ocazionala
  11:30 3h30' 15:00 Aerobus
LMMJVSD
Dus 12,50lei Nu mai circulă din 01.01.1900
Plecări din:

Autogara Filaret

Adresa: Piata Garii Filaret nr.1, Sector 4
Tel: +4-021-336.06.92
  06:00 3h15' 09:15 Fany
LMMJVSD
-
  15:00 5h30' 20:30 Lilian Express
LMMJVSD
-
Plecări din:

Autogara CDI (Ritmului)

Adresa: Str. Ritmului nr.35, Sector 2
Tel: +4-021.9456
  03:00 3h30' 06:30 Horas
LMMJVSD
Dus 55,00lei
 
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!
Mersul trenurilor Bucuresti - Constanta

Setează o alertă de anunţare când apar modificări pe acest traseu la email:

Alte legături

Autobuze din Bucuresti
Bucuresti - Mangalia
Bucuresti - Medgidia
Bucuresti - Cernavoda
Autobuze din Constanta

Cazare ieftină în Constanta

Disclaimer:
Autogari.RO face toate eforturile rezonabile astfel încât informaţiile publicate să fie corecte şi actuale. Informaţiile vă sunt oferite cu bună credinţă dar fără garanţia de a fi corecte sau actuale. Dacă credeţi ca orice informaţie este incorectă vă rugăm să folosiţi pagina de contact. Vă sfătuim să verificaţi informaţia la operatorii de transport înainte de a planifica o călătorie.
Legend:
Informaţii nevalidate în ultimele 12 luni.
Informaţii validate de persoane autorizate în ultimele 12 luni.
Informaţii validate total sau parţial de alţi călători.
Informaţii infirmate total sau parţial de călători.


Autogari.RO este marcă înregistrată a BILETERIA SRL, Copyright © BILETERIA SRL
Casetă căutare | Arhivă ştiri | Mersul autobuzelor | Mersul trenurilor | Termeni și condiții
Publicitate: Bilete avion | Cazare Costinesti | Informatii turistice | Ghid transport
Index legaturi:0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, Index statii:0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, Index companii:0, 1, 2, Închirieri autocare 1.34 sec