Română
English
Magyar
Українська
Română
English
Magyar
Українська
Program curse
București - Timisoara
București - Iași
Cluj - Brașov
București - Sibiu
Brașov - Aeroport Otopeni (OTP)
Iași - Brașov
Arad - Brașov
Craiova - București
Cluj - Baia Mare
Cluj - Iași
Iași - Sibiu
București - Alba Iulia
Baia Mare - Cluj
Cluj - Timișoara
Chișinău - Iași
Rezervări
Rezervă acum
Biletele mele
Verificare bilet
Închirieri
Despre
Despre Autogari.RO
Blog
Contact
Căutare
Închide
Din
Localitate plecare
Către
Localitate sosire
Zi plecare
Zi plecare
Pasageri
Pasageri
Adulți
Pensionari
Studenți
Elevi
Copii
Caută
Intersectie Ucea de Jos
Ucea de Jos
, Romania
Deschideți în Hărți
Plecări din Intersectie Ucea de Jos
Ora
Către
00:10
Tavucu Trade SRL
Victoria
05:40
Tavucu Trade SRL
Victoria
06:50
Tavucu Trade SRL
Victoria
08:20
Tavucu Trade SRL
Victoria
08:40
Olteț
Sâmbăta de Jos
Voila
Făgăraș
Perșani
Codlea
Ghimbav
Brașov
Reci (Ram. Petrom)
Târgu Secuiesc
Brețcu
Hârja
Oituz
Onești
Livezi
Sănduleni
Bacău
Roman
Săbăoani
Miclăușeni
Strunga
Târgu Frumos
Bălțați
Podu Iloaiei
Iași
11:10
Olteț
Voila
Făgăraș
Perșani
Codlea
Ghimbav
Brașov
Reci (Ram. Petrom)
Târgu Secuiesc
Brețcu
Hârja
Oituz
Onești
Livezi
Sănduleni
Bacău
Roman
Săbăoani
Miclăușeni
Strunga
Târgu Frumos
Bălțați
Podu Iloaiei
Iași
13:40
Tavucu Trade SRL
Victoria
14:50
Arpașu de Jos
Avrig
Sibiu
Saliste
Miercurea Sibiului
Sebeș
Șibot
Orăștie
Simeria
Deva
15:30
Tavucu Trade SRL
Victoria
17:15
Tavucu Trade SRL
Victoria
18:20
Arpașu de Jos
Avrig
Sibiu
20:05
Tavucu Trade SRL
Victoria
21:45
Tavucu Trade SRL
Victoria
Sosiri în Intersectie Ucea de Jos
De la
Ora
Tavucu Trade SRL
Victoria
05:30
Tavucu Trade SRL
Victoria
06:45
Tavucu Trade SRL
Victoria
08:05
Deva
Simeria
Orăștie
Șibot
Sebeș
Miercurea Sibiului
Saliste
Sibiu
Avrig
Arpașu de Jos
08:40
Sibiu
Avrig
Arpașu de Jos
11:10
Tavucu Trade SRL
Victoria
13:00
Iași
Podu Iloaiei
Bălțați
Târgu Frumos
Strunga
Miclăușeni
Săbăoani
Roman
Bacău
Sănduleni
Livezi
Onești
Oituz
Hârja
Brețcu
Târgu Secuiesc
Reci (Ram. Petrom)
Brașov
Ghimbav
Codlea
Perșani
Făgăraș
Voila
Sâmbăta de Jos
Olteț
14:50
Tavucu Trade SRL
Victoria
15:15
Tavucu Trade SRL
Victoria
16:00
Iași
Bălțați
Târgu Frumos
Strunga
Miclăușeni
Săbăoani
Roman
Bacău
Sănduleni
Livezi
Onești
Oituz
Hârja
Brețcu
Târgu Secuiesc
Reci (Ram. Petrom)
Brașov
Ghimbav
Codlea
Perșani
Făgăraș
Voila
Sâmbăta de Jos
Olteț
18:20
Tavucu Trade SRL
Victoria
19:50
Tavucu Trade SRL
Victoria
21:30
Tavucu Trade SRL
Victoria
23:50